Błąd przy instalacji modemu ZTE852


(pozdro) #1

Dzisiaj wgrałem sobie siódemkę i odrazu problem. Otóż mam neta w Orange i modem ZTE 852. Gdy próbuję odpalić instalację, odrazu wyskakuje komunikat, że poprzedni uninstall się nie skończył i żeby zrobić reset PC. Robiłem tak kilka razy i za każdym razem to samo. Może mi ktoś w tym pomóc bo tylko z tym mam problem. Myślałem, żeby jakoś pozostałości po pierwszej instalacji wywalić, ale nie wiem jak. Proszę o szybką pomoc.

Pozdrawiam

-- Dodane 20.06.2009 (So) 18:51 --

screen:

98253042.th.jpg


(Dimatheus) #2

Hej,

Ogólnie zasada instalacji takich modemów - czytaj USB - jest bardzo podobna. Najpierw instalujemy sterownik, a sprzęt podłączamy dopiero wtedy, gdy kreator o to poprosi... A z tego co widzę po screen'ie to chyba zrobiłeś odwrotnie... Dlatego najpierw zainstaluj sterowniki, a dopiero później podłącz modem.

Pozdrawiam,

Dimatheus


(Szymczak R) #3

Witam mam ten sam problem. Też mam win 7 rc(64 bit) i ten sam modem .Moim zdaniem trzeba będzie poczekać na sterowniki pod ten system.Ja próbowałem ze sterami pod viste i niby się instalują poprawnie, ale kiedy chę ustanowić połączenie ,wyświetla mi się komunikat że nie ma modemu - chociaż jest(nawet zajrzałem pod biurko żeby się upewnić).

Myślę że najlepszym sposobem na to żeby mieć neta w siódemce będzie zakup modemu jakiegoś konkretniejszego producenta.