Błąd przy instalacji oprogramowania Java


(Wili92) #1

Mam taki problem, że gdy instaluję Jave to mi wyskakuje bład pokazany na zdjęciu, a pisze że sama instalacja przebiegła pomyślnie. Programy które potrzebują korzystać z Javy nie działają. 1226064400_1353098070_thumb.jpg


(Bogdan_G) #2

Jest taki malutki programik Vise Program Uninstaller portable. Pobierz na pulpit, otwórz i zaznacz ową javę i skorzystaj z opcji naprawy, nie usuwania. Jeśli się nie uda, to tym właśnie programikiem usuniesz javę. JetClean z DP znajdzie wszystkie błędne ścieżki i wpisy. Potem pobierz potrzebną javę, choć do działania netu i mediów są activexy i pluginy.


(Wili92) #3

Pobrałem Wise i dałem opcję Repair i niestety odinstalował Jave. Potrzebna mi ona jest do JDownloadera zawsze mi działał a dzisiaj kiedy go włączam to sie nie uruchamia. Kiedy odpaliłem sobie procesy to pojawił sie proces javaw.exe i po chwili znika, a nigdy tak się nie działo


(Bogdan_G) #4

Czy masz w programach java sun? Ten proces do niej należy. Zaznacz w opcjach folderów widok pokaż ukryte pliki i foldery i odznacz ukryj rozszerzenia znanych typów plików. Wyszukaj wszystko. Sprawdź w autostarcie. Ten proces trzeba zamknąć. Pousuwaj wszystko. Gdyby było coś zablokowane, to takie małe narzędzie Max_Delete 1.1 portable usunie podczas restartu, zanim pliki się załadują. Jest wyraźny konflikt. Zanim pobierzesz najnowszą javę, musisz mieć czysto.


(Wili92) #5

Wyszukałem ten java sun i nie mam go , nadal wyskakuje mi ten błąd przy instalacji


(Bogdan_G) #6

Pobierz javę na dysk stąd http://tech.wp.pl/id,8470,name,Java-Ver … caid=1f8a1 i po wyłączeniu przeglądarki spróbuj zainstalować.


(falcon89) #7

Pobierz najnowszą jave http://storage.dobreprogramy.pl/dodatki/jre-7u9-windows-i586(dobreprogramy.pl).exe


(Wili92) #8

Niestety nadal wyskakuje błąd