Błąd Przy instalacji Skype error 2738

Witajcie! Zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o pomoc! Mój problem wygląda następująco: zainstalowałem najnowszą wersję Skypa, pobraną z oficjalnej strony. Konto już miałem założone. Po zainstalowaniu nowego skypa nawet nie moge sie zalogować do programu, bo nie mogę NIC WPISAĆ w bo nie ma polaloginu i hasła. Na stronie skypa normalnie się loguję. Chyba próbowałem już wszystkich możliwych kombinacji, łącznie ze ściąganiem nowszej wersji IE, bo podobno to pomaga.

:-(  :-(  :frowning: POMOCY prosze o pomoc mam to już od 2 LAT! !!

Hej,

Na początek spróbuj wszystkiego, co opisałem w temacie: http://forum.dobreprogramy.pl/temat/394205-problem-ze-skype-nie-loguje-sie-tylko-uruchamia-internet/.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Nic mi nie działa co napisałeś tam. Mam dosyć tego zepsutego Skypaaa :frowning:

Hej,

  • System zaktualizowany wraz z najnowszym możliwym Service Packiem?
  • Silverlight zainstalowany?
    Pozdrawiam,

Dimatheus

Tak jest zainstalowany sprawdziłem :(.

Mam to od 2 lat na pewno sie już tego nie naprawi :frowning:

Hej,

Ale co - Service Pack i najnowsze dodatki czy Silverlight?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Oba zainstalowałem

Hej,

Czyli w takim przypadku deinstalacja Skype’a, restart systemu, czyszczenie dysku i rejestru z pomocą CCleanera, kolejny restart i instalacja Skype’a.

Pozdrawiam,

Dimatheus

…albo WTW + wtyczka protoskype. 

http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=pl&prev=/search%3Fq%3Derror%2B2738%26safe%3Doff%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DJzY%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26channel%3Drcs&rurl=translate.google.pl&sl=en&u=http://support.microsoft.com/mats/program_install_and_uninstall&usg=ALkJrhgf9XxfE0v9k4vjmKyuJHmgdR6hQg  

Pobierz fix it i uruchom. Kliknij w problemy z odinstalowaniem i zaznacz mu skype. Wszystko wykonaj. Potem znowu uruchom fix it i kliknij w problemy z instalowaniem. Wpierw pobierzesz na dysk instalator skype offline i w rozwinięcia drzewa folderów, klikniesz tam, gdzie instalator skype i w niego klikniesz. Fix it zrobi resztę.

http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=pl&prev=/search%3Fq%3Dinstalator%2Bskype%2Boffline%26safe%3Doff&rurl=translate.google.pl&sl=en&u=http://www.skype.com/go/getskype-full&usg=ALkJrhiWat9iWFnK3-Bi8wMNEKStredRFw To jest całe skype offline, ponad 33MB. Po kliknięciu w link, wyświetli się stronka i tylko wystarczy kliknąć w link exe. Sprawdzałem. Dobry linek…