Błąd przy instalacji Vista Transformation Pack 8.0.1

Witam wszystkich.

Mam problem z instalacja tego programu. Instalke sciągnąłem z tego vortalu i zaraz po uruchomieniu jej pojawia mi sie błąd instalacji. Nie będę wklejał żadnych screenów bo to wszystkim znany najprostszy błąd o treści: “Wystąpił problem z aplikacją VistaTransformationPack.exe i zostanie ona zamknięta, itd…”. Początkowo sądziłem że to instalka jest uszkodzona, ale z komentarzy wyczytałem że większości użytkownikom ten program działa, więc to musi być jakiś indywidualny problem… Jaka może być tego przyczyna…? Proszę o pomoc…

Pozdrawiam…

Instalujesz w trybie awaryjnym?

pszemo

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Nie instaluje w trybie awaryjnym…

Może to być np. przyczyna tego że wcześniej miałem zainstalowane Vista Inspirat 2 i po deinstalacji pozostawiło to po sobie coś co uniemożliwia instalację VTP?

Tez mam ten sam problem Przypuszczam ze wine ponosi ktoraś aktualizacja systemu ale nie wiem która konkretnie

chciałbym skorzystać z okazji i otwartego postu z problemem instalacji VTP 8 mam troszke dziwnie zainstaslowany system bo na partycji F: i instalator automatycznie nie tworzy scieżki dostępu jesli ktoś mógłby mi podać gdzie ma być zainstalowany ten programik byłbym wdzięczny ,jak podałem mu tylko f: to mam zmienione tylko meni start i nic wiecej zgóry dziekuje za pomoc