Błąd przy instalacji Windows 7

witam ja włączam instalatora to po chwili wyskakuje taki błąd http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/73ff30075d936154.html

Dodane 10.05.2009 (N) 10:14

a i na dyskach mam wolne C 8.00 gb D 5.48 G 4.39 F 25 gb

Masz po prostu za mało miejsca na C aby zainstalować Windows 7. Musisz mieć ok 16 gb. Pozdrawiam.

a jak chce zainstalować na dysku F i mam na ntfsa

AlphaOmega666 ma rację - stanowczo za mało miejsca na dysku. Nie dość, że masz dysk o małej pojemności to jeszcze go dzielisz na tyle partycji (nie rozumiem tego). Lepiej zrób dwie partycje, albo jedną jak masz mało miejsca. Wnioskuję, że nie jest to najnowszy komputer, więc testowanie najnowszego systemu, który nie jest w 100% ukończony nie jest najlepszym pomysłem :wink: . Przepraszam, ale jestem w szoku, że masz tyle partycji przy dysku o pojemności około 40GB. To ja mam dwie partycje (po jednej na dysk twardy). Na Twoim miejscu zrobiłbym tylko jedną - C :wink: . Lepiej mieć zapas miejsca na aktualizacje, programy, … .

mam dwa dyski razem 100 gb wcześniej instalowałem i było ok a teraz ten błąd

Obecnie 100GB, to nie jest coś powalającego, szczególnie przy dwóch dyskach, ale o to bym się nie martwił. Proponuję opróżnić jeden dysk, żeby było wolne z 35-40GB. Windows 7 jest jeszcze w fazie próbnej, więc nie wiadomo czy nie dojdą jakieś aktualizacje, łatki, … :wink: . W komunikacie ewidentnie się czepia braku miejsca na dysku.

dla 7 wystarczy spokojnie 15gb ja instalowałem na partycji 15gb to zostało jeszcze mi ponad 7gb wolnego ale to był tylko system zero doinstalowanych programów