Błąd przy instalacji windows xp pro

Po uruchomieniu w BIOS rozpoczyna się pobieranie plików z płyty i po chwili pojawia sie okno z komunikatem.

"Pojawia się problem i system Windows został zamkniety. Jesli po raz pierwszy widzisz ekran błędu  STOP ponownie uruchom komputer. Jeśli ten ekran pojawi się ponownie wykonaj następujące kroki. Sprawdz czy na komputerze nie ma wirusów, usuń wszelkie nowo zainstalowane dyski twarde i kontrolery dysków twardych. Sprawdź dysk twardy, aby upewnić się, że jest on poprawnie zainstalowany i skonfigurowany. Uruchom program CHKDSK/ F, aby sprawdził czy dysk twardy nie jest uszkodzony następnie uruchom ponownie komputer.

Informacja techniczna:

STOP: jakieś liczby z zerami…"

 

 

Dysk C został sprawdzony programem CHKDSK/F nic nie wykazał i ponowne uruchomienie nic nie dało. Komunikat pojawia się ponownie.

Dlatego też proszę, korzystając z przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu swojego posta i opcji Użyj pełnego edytora, dokonać odpowiedniej korekty.

W przeciwnym razie trafi on do Kosza.

Przepisz dokładnie te jakieś liczby z zerami.

Podaję sekwencję liczb:

0x0000007B (0xF78D2524, 0xC0000034, 0x00000000, 0x00000000)

Błąd może wskazywać na brak sterownika dysku.

 

Podaj model płyty głównej lub model laptopa.

warto sprawdzić pamięć ram na obecność błędów, podczas instalacji windows błędy najczęściej pojawiają się z winy uszkodzonych pamięci RAM

A może to przez przetaktowany lub przegrzany procesor :slight_smile:

Falcon89 - Przesyłam dane systemoweNazwa systemu operacyjnego    Microsoft Windows 7 Ultimate

Pobierz CrystalDiskInfo portable, wypakuj i uruchom, zmień ustawienia (Funkcje, Advanced Feature, Wartość Raw i ustaw 10 [DEC]) wykonaj zrzut ekranu (rozciągnij okno programu), umieść na http://postimage.org/ i podaj link na forum.

http://s21.postimg.org/smn61hlfr/Cristal_Disk_Info.jpg

 

Czy o to chodziło?