Bład przy instalaji windows- Hardware Malfunction

Działaj chciałem zainstalować xp na swoim kompie domowym i nagle po tym niebieskim obrazie sprawdzającym specyfikacje kompa wyskoczyło takie coś:

***Hardware Malfunction

Call your hardware vendor for support

***Tha system has halted***

co mogło sie stać? Dysk powinien być sprawny… Nie mam pojęcia dlaczego tak jest. :expressionless:

Z góry dziękuje za pomoc… :cry:

***Hardware Malfunction

Call your hardware vendor for support

***Tha system has halted***

***Błąd sprzętu***

Zadzwoń do dostawcy sprzętu po wsparcie

*** System został wstrzymany***

Były jakieś BSOD?

Odepnij wtyczkę od dysku, zamień kable dysku i napędu, podłącz wszysko, dociśnij i spróbuj ponownie.

Zakładam że masz nie najnowszy pc z dyskiem ATA133?=) Mi pomogło, tzn komputerowi:)

danyll , Raczej tak ;p. Musze chyba kupić nowe taśmy bo to jeszcze zostało z starego kompa i chyba dlatego tak się dzieje.

Nie, taśma na krótszą metę pomoże:) Zainwestuj w nowy dysk. Sam kupiłem taśmę i zaraz po niej musiałem nowy dysk kupić:) Jedyne co dało to lepszą cyrkulację powietrza bo taśma jest w postaci kabla a nie płaskiej i szerokiej taśmy:) Kup sobie dysk, tylko nie używany i nie firmy Maxtor, najlepiej jakiś WD.

danyll , właśnie mam MAXTORA ;p :lol: No zobaczymy jak będzie, jak się poprawi to zostawię go, a jak nie to wypierdzielę :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W przeciwnym razie post zostanie przeniesiony do śmietnika.

Ja miałem Maxtora 40GB i zaczęły się pojawiać BSODy. Nawet sobie radziłem z ich naprawianiem bez reinstalacji systemu aż się nie dało poprawić już nic, bo były badsectory na dysku i nie dało rady nawet zainstalować systemu. Jeśli nie chcesz płakać nad zmarnowanymi danymi nad którymi pracowałeś od miesiąca(albo i dłużej;]) to lepiej kup nowy dysk. 80GB powinno być optymalne jak na starszy sprzęt bo i tak nie pograsz w żadne nowsze gierki które po ~20giga zajmują;)