Błąd przy instalowaniu VirtualBox

Witam. Otoż mam problem. przy próbie instalacji VirtualBox ver.4.0.0 wyrzuca mi błąd. Dołączam screena (1). A po naciśnięciu cancel kolejny (screen2). Dodam że używam systemu windows DT. Taka przeróbka. Ale próbowałem na oryginalnej Viscie i to samo. Proszę o pomoc.Dziękuje. Oj screenow jednak nie dodam bo nie wiem jak to zrobić :oops: Opisze po prostu. Pierwszy błąd: The cabinet file ‘product.cab’ required for this installation is corrupt and cannot be used.This could indicate a network error an error reading from the cd-rom, or a problem with this package.

Drugi błąd:Installation failed error: błąd krytyczny podczas instalacji.

Pobierz jeszcze raz VirtualBox z tego co napisałeś wynika że instalka jest uszkodzona :wink:

Ok. Dzieki Wielkie za pomoc. Aha jeszcze jedno pytanie. Na virtual boxie chcialem zainstalowac system debian. a czy mozliwe jest to na vmware workstation. i ktora opcja jest lepsza???

Cześć Debiana jak i inne systemy unixowe możesz spokojnie instalować zarówno pod Virtualbox jak i Vmware Workstation.

Myślę że dla ciebie jak i dla większości użytkowników lepszą opcją będzie darmowy Virtualbox.

zibi860810 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif