Błąd przy karcie graficznej+fn nie dziala

(Adrianski12) #1

Witam.

Oddałem do serwisu lapka. Wymienili hdd i wszystko poszło od nowa. Mam win 8.

Chcąc zainstalować stery do karty graficznej wyskakują mi błędy ze są zainstalowane niezgodne sprzęty.

Po wejściu w menadżer urządzeń po wejściu w właściwości karty graficznej w Stan urządzenia: jest takie coś

" Nie można uruchomić tego urządzenia. (Kod 10)

(system) #2

Podaj firmę i dokładny model laptopa oraz system! 32- czy 64-bitowy?

(Adrianski12) #3

http://www.mixelectronics.pl/samsung-np355v5c-s05pl-98119

System 64 bitowy

(system) #4

http://www.samsung.com/pl/support/model/NP355V5C-S05PL-downloads

Po lewej przycisk “Pobierz” przy SW Update. Resztę wykonaj dla swojego systemu, czyli pobrany plik-archiwum rozpakować i zainstalować.

(Adrianski12) #5

Jest tylko win 7 i xp. Mam win 8. czy z win 7 tez będą ok?

(system) #6

Nie! Przecież wszystko podałem! Przeczytaj na tej stronie po lewej pt. SW Update - dotyczy Windows’a 8.

(Adrianski12) #7

A no tak.

Trochę rozgarnięty jestem i przeoczyłem.

Po aktualizacji także fn będzie działał prawidłowo?

(system) #8

O ile zainstalujesz wszystkie potrzebne sterowniki, to na pewno!

(Adrianski12) #9

Sterownik grafiki tylko coś nie chce się zaktualizować. Ciągle naciskam aby się pobrał i instalował i zawsze zostaje tylko on.

Wyskakuje, że nie zainstalowano.

(Dimatheus) #10

G4m3killer , na forum używamy polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) - wyedytować wszystkie swoje posty w tym temacie, dodając polskie znaki. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

(Adrianski12) #11

@topic

Znów do serwisu czy da się to jakoś naprawić?

(JNJN) #12

Jeśli płacisz za usługę, to ma wszystko działać jak należy - reklamacja naprawy.

(Adrianski12) #13

Nie placilem za usluge.

jest na gwarancji. powiedzialem tylko ze dysk zepsuty bo tylko o tym wiedzialem.

po oddaniu mi patrze ze karta jest raczej uszkodzona.

(JNJN) #14

No to i tak serwis.

(Adrianski12) #15

Powiedzieć, że karta uszkodzona + aby przeczyscili wentylator bo szybko sie grzeje?

Nie mogą sami też sprawdzić później jak już robią?

(system) #16

Raczej powiedzieć, że nie możesz zainstalować sterownika! Może serwis zainstaluje? To, że Ty nie możesz zainstalować sterownika nie znaczy, że karta jest uszkodzona.

(Adrianski12) #17

Nie rob ze mnie takiego idioty.

Na win 8 mozna przez SW Update. Ale próbowałem też sciągnąc. Próbowałem odistalować i oczyścic jeszcze programem Driver Fusion i na nic sie nie zdalo.

Temat mozna zamknac.