Błąd przy karcie graficznej+fn nie dziala

Witam.

Oddałem do serwisu lapka. Wymienili hdd i wszystko poszło od nowa. Mam win 8.

Chcąc zainstalować stery do karty graficznej wyskakują mi błędy ze są zainstalowane niezgodne sprzęty.

Po wejściu w menadżer urządzeń po wejściu w właściwości karty graficznej w Stan urządzenia: jest takie coś

" Nie można uruchomić tego urządzenia. (Kod 10)

Podaj firmę i dokładny model laptopa oraz system! 32- czy 64-bitowy?

http://www.mixelectronics.pl/samsung-np355v5c-s05pl-98119

System 64 bitowy

http://www.samsung.com/pl/support/model/NP355V5C-S05PL-downloads

Po lewej przycisk “Pobierz” przy SW Update. Resztę wykonaj dla swojego systemu, czyli pobrany plik-archiwum rozpakować i zainstalować.

Jest tylko win 7 i xp. Mam win 8. czy z win 7 tez będą ok?

Nie! Przecież wszystko podałem! Przeczytaj na tej stronie po lewej pt. SW Update - dotyczy Windows’a 8.

A no tak.

Trochę rozgarnięty jestem i przeoczyłem.

Po aktualizacji także fn będzie działał prawidłowo?

O ile zainstalujesz wszystkie potrzebne sterowniki, to na pewno!

Sterownik grafiki tylko coś nie chce się zaktualizować. Ciągle naciskam aby się pobrał i instalował i zawsze zostaje tylko on.

Wyskakuje, że nie zainstalowano.

G4m3killer , na forum używamy polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) - wyedytować wszystkie swoje posty w tym temacie, dodając polskie znaki. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

@topic

Znów do serwisu czy da się to jakoś naprawić?

Jeśli płacisz za usługę, to ma wszystko działać jak należy - reklamacja naprawy.

Nie placilem za usluge.

jest na gwarancji. powiedzialem tylko ze dysk zepsuty bo tylko o tym wiedzialem.

po oddaniu mi patrze ze karta jest raczej uszkodzona.

No to i tak serwis.

Powiedzieć, że karta uszkodzona + aby przeczyscili wentylator bo szybko sie grzeje?

Nie mogą sami też sprawdzić później jak już robią?

Raczej powiedzieć, że nie możesz zainstalować sterownika! Może serwis zainstaluje? To, że Ty nie możesz zainstalować sterownika nie znaczy, że karta jest uszkodzona.

Nie rob ze mnie takiego idioty.

Na win 8 mozna przez SW Update. Ale próbowałem też sciągnąc. Próbowałem odistalować i oczyścic jeszcze programem Driver Fusion i na nic sie nie zdalo.

Temat mozna zamknac.