Błąd przy kupnie przedmiotu na Steam

Witam, mam pewien problem, otóż gram sobie dla przyjemności w CS:GO i chciałem sobie kupić kilka skinów (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi). Skoczyłem do sklepu, kupiłem PaySafeCard i doładowałem mój portfel Steam. Wszystko fajnie, jednak po wejściu do gry, kliknięciu kolejno Ekwipunek - Rynek - pewien przedmiot miałem zablokowaną opcję “Kup”. A dobra, co mi tam, mam 15 euro a Mirror’s Edge kosztuje tylko 5, kupię i sprawdzę. Wchodzę ponownie do gry i znów to samo, przycisk “Kup” zablokowany. Proszę o wszelką pomoc, w grach takich jak Team Fortress 2, DotA 2 również kupno jest zablokowane, dlatego mogą się tutaj wypowiadać wszyscy. :slight_smile:

Witam, musisz mieć odfajkowane " Akceptuję warunki…" czy coś takiego.

 

Kiedyś kupiłem jedną rzecz, teraz nie mogę kliknąć “Kup”, więc warunków też nie mam jak zaakceptować. ;(

Moim zdaniem szukasz pomocy w złym miejscu. Napisz do supportu (pomocy technicznej) steama. Oni najlepiej będą wiedzieć o co chodzi.

 

Już napisałem, odpowiedzi nie dostałem. Wcześniej pisałem ticket około 10 dni temu - odpowiedzi nie ma. Chcę się Was spytać, bo od nich nie można się spodziewać odpowiedzi w stylu porad lecz samych linków, które i tak się nie przydają. ;/

Zakładam, że korzystałeś z tego: https://support.steampowered.com/newticket.php

 

Myślę, że pozostaje Ci czekać, bo nie ma innego sposobu kontaktu z pomocą techniczną STEAM.

Załóż konto (musi być oddzielne, twoje konto steam nie zadziała) w podanym przez mnie linku.

 

Z tego co wyczytałem na odpowiedź czeka się od 4-6 dni, zazwyczaj.

 

Właśnie z tego korzystałem, konto mam od ponad roku, gdyż wtedy musiałem się skontaktować pierwszy raz z supportem, na odpowiedź czekałem niecałą godzinkę. Teraz na jedną odpowiedź czekam 9 dni, odpowiedzi nie ma, zastanawiam się kiedy będzie odpowiedź do tego, gdyż o kasę chyba szybciej odpowiedzą (łatwy zarobek na przedmiotach).

Teraz aktualnie trwa po świąteczna wyprzedaż jeżeli się nie mylę więc ruch będzie na pewno znacznie większy. 

Musisz cierpliwie czekać, bo i tak nic więcej nie zrobisz.

 

Możesz ewentualnie napisać na forum STEAM i może jakiś inny użytkownik tej platformy miał podobny lub taki sam problem co ty.

 

Dzięki wielkie za podrzucenie pomysłu o napisaniu takiego czegoś na forum, mam tylko jedno pytanie - po polsku czy po angielsku? ;p

jak podliczysz ilu jest użytkowników Steam’a angielskojęzycznych i polskich - odpowiedź narzuca się sama… prawdopodobieństwo że ktoś ma taki problem jest większe po stronie używających “lingwidża”

To może być błąd lub BAN od Steam za nieprzestrzeganie regulaminu, wtedy automatycznie nie masz możliwości zakupu żadnej rzeczy na Steam. Jeżeli chcesz to sprawdzić to wejdź na swój profil i po prawej stronie powinno być napisane. Jeżeli nic nie masz to mogło by się wydawać że jest ok ale sprawdź jeszcze tu: http://banid.pl/kto (wpisz tam swój nick Steam). Podpowiem jeszcze że jeżeli czekasz z 2 tygodnie na odpowiedź to czas napisać jeszcze raz.

VAC, Banid i te inne czyste - w CS 1.6 przegrałem ponad 3000 godzin, ani razu nie pobrałem niedozwolnego oprogramowania, nie używałem czegoś takiego. Kar za nieprzestrzeganie regulaminu również nie dostałem. Jeżeli w tym tygodniu nie dostanę odpowiedzi zacznę po prostu do nich pisać codziennie, może to coś da. :slight_smile: Wczoraj tak popatrzyłem co jest napisane właśnie w powiadomieniu dlaczego nie mogę nic kupywać, zaraz wrzucę zdjęcie.

Edit: Jestem teraz na iPadzie, dlatego wrzucę link, który nie wiem czy będzie dało radę odpalić komuś, kto nie jest zarejestrowany w supporcie Steam itd.

https://support.steampowered.com/attachment_tickets.php?id=3315223

Edit2: Tutaj prawidłowe zdjęcie:

http://i.imgur.com/R1d3YYN.png

___________________________________________________________________________________________

Proszę zapoznać się z regulaminem, a szczególnie z fragmentem dotyczącym maksymalnych rozmiarów grafik wklejanych do posta.

Pozdrawiam,

Dimatheus

To idiotyczne ponieważ po poszperaniu na forach Steam ludzie piszą że nawet po zakupie gry komunikat i tak sie pojawia i problem się powtórzył dlatego lepiej nic nie kupuj i poczekaj na odpowiedź od Steam. Ps. Może jeszcze sprawdź czy możesz kupić jakieś przedmioty z innych gier nie tylko z CS:GO i wtedy zobacz. Jeżeli możesz inne kupić to oni mają problem nie Ty :/.

I tak już kupiłem Mirror’s Edge, bo od dawna czekałem na promocję. Możesz mi powiedzieć jakie są gry z przedmiotami do kupienia i czy muszę je pobierać? No właśnie ja mam problem, bo ja nie mogę kupić. Gadałem z kolegą co ma 11 Steamów z grami - kupować może tylko na 2, również nie wie dlaczego. :<

Jak chcesz sprawdzić czy możesz kupić coś innego to pobierz Team Fortress 2, wejdź w rynek i kup na przykład skrzynkę mann co  bo kosztuje tylko 0.03 euro.

Dalej nie mogę :frowning:

To możesz tylko pisać i czekać na odpowiedź ale poszukaj jeszcze w google bo jak pisałeś że twój kolega na swoich kontach ma to samo i tylko na dwóch może kupować to na pewno ludzie gdzieś o tym piszą bo wychodzi na to że jest dużo takich przypadków.