Błąd przy logowaniu na konto administratora

Witajcie. Od pewnego czasu jestem zmuszony korzystać z konta “Gościa” na moim laptopie. Jest to spowodowane błędem jaki wyskakuje mi podczas próby zalogowania się na konto administratora: "Logowanie usługi Usługi profilów użytkowników nie powiodła się Nie można załadować profilu użytkownika. " Nie mam pojęcia co mogę z tym zrobić. Format odpada, bo na komputerze mam ważne dla mnie dane, do których nie mam dostępu, a poza tym nie mam dostępu również do BIOSu ze względu na zniszczoną matrycę, laptop jest podpięty pod monitor. Czekam na Wasze propozycje, co mogę z tym zrobić. Pozdrawiam.

Przywracanie systemu:

http://windows.microsoft.com/pl-PL/windows7/products/features/system-restore

Logowanie usługi profilów użytkowników nie powiodło się:

http://support.microsoft.com/kb/947215/pl

No więc próbowałem, ale wszystko kończy się na tym, że nie mogę podać uprawnień administratora. Wyskakuje okienko, w którym powinienem podać hasło, hasła nie miałem ustawionego, gdy zatwierdzę bez wpisywania hasła wyskakuje błąd… : " System Windows nie może odnaleźć pliku … Upewnij się, że podana nazwa jest poprawnie wpisana i spróbuj ponownie"

Zerknij tutaj:

http://helgeklein.com/blog/2013/09/error-message-explained-user-profile-service-failed-logon/

 

W skrócie:

Usuń zawartość katalogu C:\Users\Default z dysku, a następnie przekopiuj jego zawartość z urządzenia posiadającego nieuszkodzony system. Pamiętaj o tym, by urządzenie z którego kopiujesz folder C:\Users\Default działało pod tym samym systemem operacyjnym co Twoje. Język systemu też musi się zgadzać.

 

Pytanie tylko, czy możesz grzebać w tym folderze na koncie gościa…

No, więc usunąłem folder C:\Użytkownicy\nazwa tego konta  Tylko skąd teraz mogę wziąć taki folder? Na laptopie mam Windows 7 Home Premium, na blaszaku mam Ultimate, mogę wziąć z niego?