Błąd przy logowaniu sie do banku lukas

Forbidden

You don’t have permission to access / on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Taki komunikat mi sie wyświetla jak próbuje się zalogować na strone lukasa. Jak korzystałem z Windowsa XP to nie było takieg problemu. Czy toś wie może o co chodzi? Czy da się to jakoś naprawić, może we właściwościach explorera trzeba pokombinować???

http://www.lukas.pl/ wejdźcie na tą strone i kliknijcie na zakładkę “zaloguj sie” powiedzcie czy u was też tak jest???

A zainstalowales wszystkie kontroli ActiveX i wszystkie brakujace klucze ? Jesli korzystasz z FF to do tej strony loguj sie z IE. Ja na Viscie tez w banku BPH mam problemy a na IE poszlo gladziutko.

a gdzie mam szukac tych activex i kluczy??

Jak wejdziesz przez IE 7 na stronę banku, to wyskoczą Ci monity o zainstalowanie dodatków :slight_smile:

ale ja tam wchodze i mi nic nie wsykakuje??

Ja mam podobny kłopot w IE 7 ani mBank ani Inteligo strony nie wyświetlają sie …hmmm i jak temu zaradzić ???

a może to się zmienia gdzieś w narzędziach internetowych? Jak myślicie?

może coś ustawiałeś w ustawieniach ie, najlepiej będzie jak przywrócisz opcje standardowe w ie, u mnie inteligo normalnie działa :confused:

W Zaawansowanych opcjach IE7 odznacz Użyj TLS 1.0

Pozdrawiam

W Operze nie ma żadnych problemów.

Dziękuje Ci miły kolego. Jedyna osoba która pomogła na tym forum, bardzo Ci dziękuje i pozdrawiam:)