Błąd przy nagrywaniu DVD-RW:(

kupiłem nową płytę DVD-RW Platinum, chciałem coś na nia nagrać klkam dalej a tu bład:(

afc77b124a8b705d.jpg

wie ktoś o co chodzi?

Witam!

Jaka nagrywarka, jakie Nero.

Ja stawiam na to, że nagrywarka popranie nie rozpoznaje płyty, może to być spowodowane albo słaba jakością płyty (co jest bardzo prawdopodobne), albo starym BIOS-em w nagrywarce (nie ma tego nośnika w bazie), albo jeszcze czymś innym, np. stare Nero.

Niemniej przyczyna może być inna, trzeba wykonać kilka testów na innych płytach, ewentualnie przetestować ta płytkę na innej nagrywarce - to powinno wskazać winowajcę.

Nagrywarka to LG H22-L , Nero 6.

Witam!

No toś chłopie napisał… Nero 6 hahaha wiesz ile jest wersji Nero 6?

Ściągnij sobie najnowszą - chyba 6.6.16 - to wykluczy winę Nero.

Postępuj zgodnie z tym, co napisałem, aby wskazać winowajcę - to będzie najszybsza metoda.

Ja mam wersję 6.6.0.1

spróbuj DeepBurnerem

jesli coś z nim nie tak to wina nagrywarki

to jest płatny program??

Złączono Posta : 30.12.2006 (Sob) 14:50

darmowy, oj już go ściagam i spróbuje wypalić i napiszę.

Witam!

Uaktualnij Nero do 6.6.16

Nagrywarki albo nośnika.

najnowsza wersja to 6.6.14.

Witam!

Taaak? To jak wytłumaczysz to: http://www.cdr.cz/files/software/Ahead/Nero-6.6.1.6.exe?

a ty jak to wytłumaczysz???

f2b36236834204b2.jpg

Witam!

Zwyczajnie… oficjalnie najnowszą wersją jest 6.6.14, ale jest jeszcze wersja upgrade 6.6.16 i ta faktycznie jest najnowsza.

czyli oby dwóch mielismy rację, juz uaktualniam.

Witam!

Jeśli uaktualnienie nic nie da, to będzie znaczyło, że wina jest po stronie napędu albo nośnika. Dla pewności możesz spróbować innego programu, o czym już pisaliśmy wcześniej.

Gdyby to nie pomogło to albo kup inna płytkę np, Verbatim lub TDK, albo pójdź do jakiegoś znajomego z tą płytka i spróbuj u niego wypalić.

Wina była po stronie płytki,bo u znajomego też nie działa ta płyta a jak kupiłem inną DVD-RW to działa.Thx za odpowiedzi.:slight_smile: