Bład przy odpaleniu gry Gothic 3

Witam porzyczyłem gre Gothic 3 i mam pewien problem gdy odpalam gre wyskakuje mi taka jakby “białą tabela” i wyświetla się błąd proszę oto log z tego błędu: http://img690.imageshack.us/f/badk.png/ . Mój Sprzęt: Prosecor Intel Pentium 4 HT 2.99/3.00ghz Pamięć gram 1 GB DirectX: 9.0c Karta graficzna: Intel chipise form Factory 128 mb. Czytałęm że trzeba zwiększyc pamięć wirtualna ale wyłączyłem wszytkie programy i procesy i tak to samo nawet jak zainstalwałem patcha 1.12. Proszę o szybką odpowiedz.

Zainstaluj najnowszy fanowski patch 1.74. Dodatkowo zaktualizuj DirectX, sterowniki do grafiki i dźwięku. Poza tym grafika ta spełnia wymagania gry?

Tak spełnia więc powinno chodzic, mogłbyśmi podać linka do patcha wiem ze google nie boli ale nie mogłem znałeść a do karty graficznej i dzwiekowej mam najnowsze chyba

Napisz lepiej kiedy i gdzie kupiłeś grę, bowiem wszystkie sprzedawane teraz mają conajmniej 1.7. Natomiast jeśli miałbyś grę dłużej (od premiery), na pewno byś o tym wspomniał. Pomijając fakt grafiki na której sobie w g3 nie pograsz ;]

dobra juz znalazlem on ma 914 mb strasznie duzo. A sterowniki najnowsze tez juz pobralem mam nadzieje ze odpali Tylko napisz czy dobry patch pobralem zoabacz:

http://cdrlab.pl/file_detale_9517.html

Dodane 03.03.2011 (Cz) 21:52

Była kupiona juz 2 lata temu

Tak ten patch jest dobry, jednak musisz go zainstalować na świeżą grę (odinstalowujesz i wywalasz folder gry).

Co do grafiki na 256 nie dało się grać xD Ty masz 2x mniej. Mając 2giga ramu i grafikę gf 5200 były spore ściny ;]

Że niby jaką grafikę masz? 99% że jakiś zintegrowany badziew, na którym nie pograsz :wink: Poza tym, daj screena w pełnym wymiarze, tam jest podany dokładny kod błędu a on coś mówi, więc warto go sprawdzić.