Błąd przy próbie otwarcia partycji

Mam dysk 500 gb. Podzielony na 3 partycje …

1-292gb

2-122gb

3-pozostałe … lecz z ów trzeciej partycji nie mogę korzystać. Dziś chciałem na nią wejść - nie było jeszcze na niej żadnych danych, ale była już sformatowana.

I tu nagle przy próbie wejścia na ów trzecia partycję wyskakuję mi taki błąd, o takiej treści:

"E:\ in not accesible.

The parameter is incorrect"

O co chodzi ??

PS. Partycji trzeciej nie da się sformatować wyskakuje błąd iż ów partycja nie może być w danej chwili sformatowana, i bym spróbował później.

Sprawdź stan ten partycji w Panelu starowania -----Narzędzia administracyjne—Zarządzanie komputerem.

Jaki ma status??

Ma to samo co pozostałe partycje … prócz tego że nie jest to główna partycja oczywiście :slight_smile:

Pisałeś, że nie było na niej żadnych danych, więc może usuń ją i stwórz ją ponownie.

Z pozycji windowsa nie da się zrobić formata … ale wiem że można inaczej … ale ciekawi mnie czemu taki błąd się pojawił i skąd …

Podczas tworzenia partycji powstał jakiś błąd, może jakiś bad-sector… a z pozycji Windowsa da się zrobić formata :slight_smile: W Uruchom wpisz: diskmgmt.msc

Wiem że się da ale u mnie się nie da wyskakuje inny błąd :smiley:

No to sciągnij wersje trial Partition Magic i usuń tą partycję i stwórz ponownie w systemie partycji NTFS najlepiej, pozdrawiam.

Wyskakuje iny błąd… to nie wiem, jak Ci pomóc.

Jaki system: - Windows XP SP2 ??