Błąd przy próbie wyłączenia przywracania systemu

(paranoise) #1

Przy próbie wyłączenia przywracania systemu pokazuje mi się komunikat takiej treści: "Przywracanie systemu napotkało błąd podczas próby włączenia/wyłączenia jednego lub więcej dysków. Uruchom ponownie komputer i spróbuj ponownie. I tak w kółko restart za restartem. W trybie awaryjnym też się tego nie da wyłączyć. Ktoś wie w takim razie co jest grane i jak sobie z tym poradzić? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

(bachus) #2

Zacznij od chkdsk, potem przejedź system "odpluskiwaczem" (to jest często objaw wirusa, lub innego trojana). Spróbuj też wyłączyć program antywirusowy (np. NOD32).

Jak nie przejdzie, to powiem Ci co w rejestrze zmienić.

(paranoise) #3

Nom, raczej syfu żadnego nie mam, akurat jestem po gruntownym czyszczeniu systemu z rootkitów i podobnych badziewii z pomocą OTLa i antimalvare'a. Myślę więc, że jest ok. Niejaki Ciemnowidz zalecił mi do tego wszystkiego wyłączyć przywracanie systemu i tego właśnie nie mogę zrobić za Chiny. A co do tego żeby ci pokazać rejestr... Jaki program go zapisuje? No bo chyba nie chodzi ci o logi z Hijacka?

(Danielm86) #4

a spróbuj tak

start>uruchom>services.msc>Usługa przywracania systemu>dwuklik>uruchamianie>wyłączone>restart

(paranoise) #5

Jest, udało się, dzięki wielkie