Błąd przy próbie zainstalowania Unreal Tournament 4


(tomi001) #1

Mam taki problem od jakiegoś czasu jest dostępna wersja alpha Unreal Tournament 4 na Windowsa i teraz pobrałem sobie plik .msi ze strony producenta i w sumie pobrał mi wersje gry która miała pobrać podstawową wersję i ta podstawowa wersja się pobierała i jak już się pobrała to w tym samym oknie miała się zainstalować i przy veryfikacji instalacji gra zaczęła się na nowo pobierać i plik, który się ściągnął  został usunięty i jeszcze raz zaczął się ściągać, czyli taka pętla nieskończona. Cały proces pobierania i instalacji był w jakimś okienku podobnym do steama nie mogę teraz pokazać bo teraz jestem na linuksie. Moja wersja windowsa to 7 64 bit.


(kubekpl04) #2

więc zapytaj się producenta, ta platforma epic games jest zjechana i najprawdopodobniej musisz się zwrócić do samego twórcy

 


(MacGregor) #3

W dodatku kto niby ma ci udzielić pomocy z grą w wersji alpha? Która pewnie sama od siebie nie działa. Zastosuj się do tego co powyżej.


(lordjahu) #4

Spróbuj ponownie pobrać obraz gry i poczekaj aż się wszystko zaktualizuje. Grałem w alfę około miesiąc temu i problemów nie miałem. 

 

Tu masz oficjalną stronę z obrazem - https://www.unrealtournament.com/#splash