Błąd przy przywracaniu systemu

(karina32) #1

Proszę o pomoc w następującej sprawie.

Chciałam cofnąć zmiany dokonane na komp. przez przywracanie systemu

Ale pokazał mi się następujący komunikat

Przywracanie systemu nie zostało ukończone pomyślnie pliki i ustawienia systemowe nie zostały zmienione.

Szczegóły:Wystąpił nieokreślony błąd podczas przywracania systemu ( 0xc0000022)

Oraz w podglądzie zdarzeń pojawia się również następujący błąd:

Oprogramowanie układowe platformy spowodowało uszkodzenie pamięci podczas poprzedniego przejścia do innego trybu zasilania systemu. Sprawdź dostępność zaktualizowanego oprogramowania układowego przeznaczonego do tego systemu.

(karina32) #2

A jak sprawdzić czy jest włączone przywracanie systemu?

(karina32) #3

generalnie występuje dużo błędów w podglądzie zdarzeń. Codziennie jakieś nowe. I niektórych nie można rozwiązać on line

(karina32) #4

np:

Komputer nie uzyskał przydziału adresu z sieci (od serwera DHCP) dla karty sieciowej o adresie sieciowym 0x0625D3C2D547. Wystąpił następujący błąd: 0x79. Komputer będzie ponawiał próby uzyskania adresu z serwera adresów sieciowych (DHCP).

Program nvcplui.exe w wersji 2.5.405.7 zatrzymał interakcję z systemem Windows i został zamknięty. Aby zobaczyć, czy jest dostępnych więcej informacji dotyczących tego problemu, sprawdź historię problemu w panelu sterowania Centrum akcji.

Identyfikator procesu: 17b8

Godzina rozpoczęcia: 01ca8bc5486b4c10

Godzina zakończenia: 27

Ścieżka aplikacji: C:\Windows\System32\nvcplui.exe

Identyfikator raportu:

Oprogramowanie układowe platformy spowodowało uszkodzenie pamięci podczas poprzedniego przejścia do innego trybu zasilania systemu. Sprawdź dostępność zaktualizowanego oprogramowania układowego przeznaczonego do tego systemu.

Usługa Usługa nasłuchująca grup domowych zakończyła działanie; wystąpił specyficzny dla niej błąd %%-2147023143.

Usługa Usługa listy sieci zależy od usługi Rozpoznawanie lokalizacji w sieci, której nie można uruchomić z powodu następującego błędu:

Uruchomienie usługi zależności lub grupy nie powiodło się.

Model DCOM odebrał błąd 1068 podczas próby uruchomienia usługi netman z argumentami w celu uruchomienia serwera:

{BA126AD1-2166-11D1-B1D0-00805FC1270E}

Takie mniej więcej błędy

(karina32) #5

ok spróbuje nic nie zmieniałam w układzie zasilania ustawione mam Power4Gear Quitet Office i zrównoważony

Dodane 03.01.2010 (N) 19:42

i tym programem moge dać usuń wszystko jak znajdzie, nic się nie stanie

(karina32) #6

a gdzie mogę zmienić na gamer, bo jakoś dzisiaj już chyba nie widzę.

(karina32) #7

właśnie nie widze tego trybu

(karina32) #8

zrównowazony

oszczędzanie energii

wysoka wydajność

Power4Gear baterry sawing

Power4Gear high performance

(karina32) #9

Asus 70IC

Wyskakuje dużo błędów jak podglądałam w dzienniku zdarzeń

(Semtex) #10

Podaj jakiego pakietu ochronnego/antywirusa używasz, prawdopodobnie on jest sprawcą występowania tego błędu, możesz uruchomić przywracanie w trybie awaryjnym, F8 podczas uruchomienia systemu, wadą tego sposobu jest brak możliwości cofnięcia zmian po przywracaniu.

Jeżeli nie ma błędów krytycznych to raczej nie ma powodów do niepokoju.

(karina32) #11

Krytycznych nie ma

Dodane 08.01.2010 (Pt) 21:42

Używam Nortona jako programu antywirusowego

(pysiu) #12

Powodem jest właśnie norton właśnie sam miałem to samo przed chwilą i dopiero odinstalowanie pozwoliło prawidłowo cofną system :slight_smile:

(karina32) #13

ok dzięki za informacje