Błąd przy przywracaniu systemu

Proszę o pomoc w następującej sprawie.

Chciałam cofnąć zmiany dokonane na komp. przez przywracanie systemu

Ale pokazał mi się następujący komunikat

Przywracanie systemu nie zostało ukończone pomyślnie pliki i ustawienia systemowe nie zostały zmienione.

Szczegóły:Wystąpił nieokreślony błąd podczas przywracania systemu ( 0xc0000022)

Oraz w podglądzie zdarzeń pojawia się również następujący błąd:

Oprogramowanie układowe platformy spowodowało uszkodzenie pamięci podczas poprzedniego przejścia do innego trybu zasilania systemu. Sprawdź dostępność zaktualizowanego oprogramowania układowego przeznaczonego do tego systemu.

A jak sprawdzić czy jest włączone przywracanie systemu?

generalnie występuje dużo błędów w podglądzie zdarzeń. Codziennie jakieś nowe. I niektórych nie można rozwiązać on line

np:

Komputer nie uzyskał przydziału adresu z sieci (od serwera DHCP) dla karty sieciowej o adresie sieciowym 0x0625D3C2D547. Wystąpił następujący błąd: 0x79. Komputer będzie ponawiał próby uzyskania adresu z serwera adresów sieciowych (DHCP).

Program nvcplui.exe w wersji 2.5.405.7 zatrzymał interakcję z systemem Windows i został zamknięty. Aby zobaczyć, czy jest dostępnych więcej informacji dotyczących tego problemu, sprawdź historię problemu w panelu sterowania Centrum akcji.

Identyfikator procesu: 17b8

Godzina rozpoczęcia: 01ca8bc5486b4c10

Godzina zakończenia: 27

Ścieżka aplikacji: C:\Windows\System32\nvcplui.exe

Identyfikator raportu:

Oprogramowanie układowe platformy spowodowało uszkodzenie pamięci podczas poprzedniego przejścia do innego trybu zasilania systemu. Sprawdź dostępność zaktualizowanego oprogramowania układowego przeznaczonego do tego systemu.

Usługa Usługa nasłuchująca grup domowych zakończyła działanie; wystąpił specyficzny dla niej błąd %%-2147023143.

Usługa Usługa listy sieci zależy od usługi Rozpoznawanie lokalizacji w sieci, której nie można uruchomić z powodu następującego błędu:

Uruchomienie usługi zależności lub grupy nie powiodło się.

Model DCOM odebrał błąd 1068 podczas próby uruchomienia usługi netman z argumentami w celu uruchomienia serwera:

{BA126AD1-2166-11D1-B1D0-00805FC1270E}

Takie mniej więcej błędy

ok spróbuje nic nie zmieniałam w układzie zasilania ustawione mam Power4Gear Quitet Office i zrównoważony

Dodane 03.01.2010 (N) 19:42

i tym programem moge dać usuń wszystko jak znajdzie, nic się nie stanie

a gdzie mogę zmienić na gamer, bo jakoś dzisiaj już chyba nie widzę.

właśnie nie widze tego trybu

zrównowazony

oszczędzanie energii

wysoka wydajność

Power4Gear baterry sawing

Power4Gear high performance

Asus 70IC

Wyskakuje dużo błędów jak podglądałam w dzienniku zdarzeń

Podaj jakiego pakietu ochronnego/antywirusa używasz, prawdopodobnie on jest sprawcą występowania tego błędu, możesz uruchomić przywracanie w trybie awaryjnym, F8 podczas uruchomienia systemu, wadą tego sposobu jest brak możliwości cofnięcia zmian po przywracaniu.

Jeżeli nie ma błędów krytycznych to raczej nie ma powodów do niepokoju.

Krytycznych nie ma

Dodane 08.01.2010 (Pt) 21:42

Używam Nortona jako programu antywirusowego

Powodem jest właśnie norton właśnie sam miałem to samo przed chwilą i dopiero odinstalowanie pozwoliło prawidłowo cofną system :slight_smile:

ok dzięki za informacje