Błąd przy starcie systemu - wlanutil.dll

witajcie

moim problemem jest niemożność połączenia się z siecią wireless.

przy starcie komputera pojawia się komunikat że program windows/system32/wlanutil.dll nie może zostać uruchomiony przy systemie windows lub zawiera błąd.

Mam wrażenie że błąd pojawił się w którymś momencie związanym z uaktualnieniami Visty.

Spowodowało to że nie mogę utworzyć połączenia bezprzewodowego z routerem. Na kablu chodzi dobrze. Oczywiście próbowałam przeinstalowania oprogramowania sieci domowej.

Mam laptopa Toshiba Stellite P300 z Vista Home Premium.

Czy możecie mi pomóc w rozwiązaniu tego. Może można uzupełnić jakoś biblioteki? Czy też konieczne jest formatowanie komputera?

Będę bardzo wdzięczna za wszelką konkretną pomoc.

Pozdrawiam

Start>w polu wyszukiwania wpisz cmd >kliknij cmd.exe prawym myszki i wybierz Uruchom jako administrator>w czarne okno skopiuj i wklej

naciśnij enter ,poczekaj aż skanowanie dojdzie do 100% i podaj info które wyskoczy po zakończeniu.

Weryfikowanie ukończone w 100%.

Funkcja Ochrona zasobów systemu Windows odnalazła uszkodzone pliki, ale nie

może naprawić niektórych z tych plików. Szczegóły znajdują się w pliku

CBS.Log windir\Logs\CBS\CBS.log. Na przykład

C:\Windows\Logs\CBS\CBS.log

to właśnie wynik skanowania. Będę wdzięczna za pomoc ponieważ jestem zwykłym użytkownikiem i niestety nie mówi to nic.

Pozdrawiam

Nie wiem czy będę umiał pomóc ,postaram się.Odnajdź plik CBS.log w C:\Windows\Logs\CBS\ kliknij go prawym i wybierz Wyślij do,a następnie Folder skompresowany(zip) ,powstały plik wyślij na serwer http://www.megaupload.com/ i daj linka.

Dodane piątek, 13 sie 2010, 18:47

Odnajdź jeszcze wlanutil.dll w C\Windows\System32 >kliknij prawym>właściwości>szczegóły i zrób screenshot okna szczegółów ,i pokaż tu.