Błąd przy starcie?

Mam problemik od pewnego czasu przy odpalaniu kompa wyskakuje okienko C:/ COMMON i zawartość tego pliku, dlaczego zaczęło mi się to pojawiać i jak to zlikwidować. HELP

Zainstaluj sobie jakiś program do czyszczenia kompa, polecam RegCleaner

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=177

i w zakładce “Autostart” odnajdź błędny wpis i usuń…

PS. Nie można dokładnie określić dlaczego wyskakuje Ci ten błąd może jakis program pozostawił po sobie wpis w rejestrze itd.

mi się kiedyś odpalał folder w którym zainstalowałem sterowniki grafiki nvidia. zrobiłem tak:

start->uruchom->msconfig->zakładka uruchamianie->

nie wiem czy pomoże, ale u mnie zadziałało

skicio , tak też można ale chudyy99 uważaj abyś dobry wpis usunął!

tą metodą, którą ja podawałem to nie musisz uważać, bo tam nie usuwasz wpisów tylko je wyłączasz… możesz je potem włączyć w ten sam sposób :stuck_out_tongue:

tak tylko jeśli wyłączy jakiś wpis programu integrującego podczas włączenia się z Windowsem to wtedy system się nie włączy i nie będzie mógł przywrócić :stuck_out_tongue:

programy wyłączane z autostartu (za pomocą np. msconfig, regcleaner) ładują się po zalogowaniu do systemu, więc nie ma obawy, że windows się nie włączy, bo przed startem tych programów jest już włączony :wink:

tam gdzie ja podałem to są tylko usługi dodatkowe chyba… nie mają wpływu na uruchamianie się systemu.

dzieki serdeczne umnie tez zadziałało chyba jak instalowałem nero7 to zainstalował mi sie jakis smieć

jeszcze raz wielkie dzieki

Złączono Posta : 29.04.2007 (Nie) 20:36

A przy okazji, co myślicie o programiku TuneUp Utilities 2007???