Błąd przy startowaniu AVD - ANDROID_SDK_ROOT - Android Wear Emulator - Android Studio

Cześć ludzie, na prawdę nie mam już sił :confused: Zacznę wszystko od początku. Planuje zakup nowego smartwatcha z systemem Android Wear, chciałbym system uruchomić na komputerze i zobaczyć jak to wszystko wygląda w praktyce. Znalazłem poradnik, wszystko ładnie, niektóre punkty akurat wyglądały w moim przypadku inaczej gdyż nie mogę uruchomić bezpośrednio SDK manager, muszę uruchamiać poprzez plik monitor.exe. Idąc dalej udaje mi się pobrać potrzebne pliki, utworzyć wirtualny zegarek, plik AVD lecz pod koniec gdy klikam start, czyli uruchamiam owy “zegarek” pojawia się błąd: “PANIC: Cannot find AVD system path. Please define ANDROID_SDK_ROOT” Za Chiny nie mogę tego naprawić, przesiedziałem kilka godzin w internecie na szukaniu rozwiązania, ale jedyne co “udało” mi się zrobić to po dodaniu w panelu sterowania Variable o nazwie “ANDROID_SDK_ROOT” i ścieżce do folderu z plikami AVD błąd: “PANIC: Broken AVD system path. Check your ANDROID_SDK_ROOT value”. Potrzebne dane:
System: Windows 10 Pro 14393.953
Procesor: AMD Athlon X2 Be-(coś tam, coś tam, wspiera wirtualizacje na 100%)
RAM: 4GB
Próbując zrobić to samo na ubuntu po wciśnięciu przycisku do otworzenia wirtualnej maszyny nic się nie dzieje prócz pojawienia się małego okienka z napisem, którego z resztą nie pamiętam, ale możliwe, że Android Studio. Dalej nic, znika i więcej nic się nie pojawia.

Znajdzie się ochotnik który mi pomoże? Będę bardzo wdzięczny. Zapłacę w naturze :slight_smile: