Błąd Przy Uploadzie Obrazków

Witam!

Nie wiem co się stało,ale od dłuższego czasu mam problem z uploadem obrazków.

Otóż mój program graficzny to PS CS2, moja przeglądarka to FF i Opera.

Jak uploaduje obrazek i próbuje go otworzyć w FF to pisze że obrazek zawiera błędy.

a w operze raz się otwiera a raz nie.

Nie wiem czyja tow ina czy przeglądarki czy PS, ale tak się stało akurat w tedy jak w PS otwierałem nowy dokument i zmieniłem jedno ustawienie, niestety nawet po zmienie tego ustawienia również nie działają obrazki ;p

Jeżeli nie wiecie w czym problem to dajcie swoje screeny:

  • przy tworzeniu nowego dokumentu

i

  • przy zapisywaniu obrazka

Bardzo pls

Jest bardzo wiele niewiadomych.

Na początek podaj w jakim formacie zapisujesz owy plik graficzny ?

Czy na komputerze, jeszcze przed wysłaniem pliku na serwer, obrazek wyświetla się prawidłowo ?

Na jaki serwer i jak upload’ujesz plik ?

plik zapisuje JPEG

Na kompie wszystko jest OK :slight_smile:

NA różne serwery próbowałem (imageshack.us i .eu , fotosik i jakiś na v 8) )

No jak uploaduje, no normalnie wybieram przeglądaj, wybieram plik i ładuje :slight_smile:

P.S nie wiem czy napisałem ale wcześniej wszystko śmigało :roll:

Być może plik przekracza dozwoloną wielkość, np. imageshack.us maksymalna waga to 1.5 MB

Wina może także leżeć po stronie Twojego łącza internetowego, dokładniej chodzi o upload. Spróbuj dokonać tego po pewnym odstępie czasowym.

ee nie.

Takie drobiazgi to sam sprawdzałem, no nic spróbuje odinstalować FF,a le wątpie czy coś to da :-x

A tak mi jest potrzebna ta fota, kurrrrr…

Właśnie po tym zdaniu wydaje się być najbardziej prawdopodobne, iż wina leży po stronie łącza.

Spróbuj wysłać jakiś inny plik np. .doc lub .pdf (najlepiej o wielkości ponad 500 KB) na inny serwer np. rapidshare.com

Nie chce mi się wieżyć, że przeglądarka sama w sobie blokuje upload plików (tak jak sugerujesz).

ok zrobiłem w PS nowy obrazek zapisałem w JPEG ma z 50 KB i to samo:

http://img409.imageshack.us/img409/2535/sadsadpo4.jpg

.pdf to jest do adobe reader :wink: .doc nie mam takiego .tif, zapisałem w tym formacie i: DZIAłA !!

Napisałem żebyś upload’ował takie plik, aby sprwdzić twoje łącze. Jednak to już odpada bo widzę, że jest OK.

Obrazek w Photoshop’ie zapisujesz w następujący sposób: File >> Save As … >> tutaj wybierasz nazwę pliku oraz format >> następnie jeżeli wcześniej wybrałeś plik JPEG to wyświetli się okienko wyboru jakości oraz innych opcji, wybierasz według uznania i OK