Błąd przy uruchamianiu iPhone PC Suite

Witam !

Przy próbie uruchomienia tego programu wyskakuje “Wystąpił błąd i program musi zostać zamknięty” i wysyłaj / nie wysyłaj to co często się pojawia na windowsie .

http://wstaw.org/images/free/2009/04/01 … 85940.jpeg

iTunes mam wyłączone , net framework 3.5.

Aha iTunes w wersji 8.1 .

Dzięki za odpowiedź .

Po co ci ten program w ogóle? Jeśli chcesz przeglądać pliki to najlepiej używać total commander + wtyczka T-Pod czy jakoś tak…

Chciałem wysłać plik video na kompa z iPhone video recorder .

Już sobie poradziłem , dzięki za odpowiedzi .

lactoral - nie masz pojęcia o czym piszesz to zamilknij najlepiej a nie nabijaj posty.

Gdybyś miał przyjemność posiadania iPhone’a na dłużej niż podniecanie się trzymaniem go w rękach pożyczonego od kumpla na pare minut nie pisałbyś takich głupot.

A co do tematu to jeszcze iPhone Browser jest dobry, a najlepiej przez WiFi i WinSCP przez SSH

ależ po co o tym gadać? każdy wie że apple ma najlepsze produkty… czy ktoś inny zrobił coś podobnego do MacBook Air? albo Mac mini, albo iMac, albo iPod cls? albo czy jest lepszy system niż Mac OS X? jedyną wadą apple są ich ceny ale i tak mają najlepsze produkty i warto na nie wydać kasę (nie to co za windowsa, na ten system nie warto dawać nawet 10zł)

no ale dobra, koniec OT :stuck_out_tongue:

Ja grupowe sms mam, wystarczy dograc irealsms albo podobny program… Zapis na sim pewnie tez jest ale nie szukalem bo ja nie potrzebuje… Jedyne na co mozna narzekac tp glosnosc ale zrobienie modyfikacji jest robota na 10sek :smiley: no i po tym go slychac w domu (bez modyfikacji ledwo pbejmuje 3 pokoje