Błąd przy uruchamianiu komunikatora

w najnowszej wersji RC9 nie ma już tego błędu ze statusem i działa w pełni z win 7:)

Hej,

No to świetnie. :slight_smile: Teraz czekać jeszcze na usunięcie błędu, który powoduje pełne wykorzystanie jednego z rdzeni procesora przez aplikację w przypadku utraty połączenia sieciowego typu VPN - i będzie miodzio.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Takie rzeczy wie chyba każdy i***, prawda? WTW miało pewien okres kiedy było trzeba zmieniać status 2 x razy, czyli ustawienie go np. na “Zaraz Wracam” tak naprawdę niczego nie zmieniało, u niektórych błąd nadal występuję. Tutaj wychodziło a przynajmniej można było zrozumieć z kolegi wypowiedzi, że mógł patrzeć na swój status na liście kontaktów (dodając swój numer GG do listy co teraz NIE DZIAŁA w WTW).

I wyraźnie teraz zaznaczyłem to:

Wracając do błędu - pokazywanie przez ikonę WTW stanu np. “Zaraz Wracam” mimo to faktycznie go nie zmieniało. O to chodziło w moich wypowiedziach.

Hej,

Niekoniecznie… Po tym, co widziałem u niektórych, można szczerze wątpić. :stuck_out_tongue:

Niekoniecznie - greghostor napisał (po paru minutach bezczynności) gdy ruszę myszką to u innych jestem dostępny a u siebie mam status zaraz wracam - czyli problem leżał tylko w zmianie statusów (i kolorów) na komputerze lokalnym. W sieci status był widoczny poprawnie.

Pozdrawiam,

Dimatheus

jest w końcu stabilna wersja i jest wszystko ok :wink: