Błąd przy uruchamianiu programu

Nie da się uruchomić programu ponieważ wyskakuje błąd:

"C:\Program Files\Autodesk\3ds Max 2010\3dsmax.exe

Nie można uruchomić aplikacji ponieważ jej konfiguracja równoczesna jest niepoprawna. Więcej szczegółów można znaleźć w dzienniku zdarzeń aplikacji lub przy użyciu narzędzia wiersza polecenia sxtrace.exe"

Konkretnie chodzi o program Autodesk 3ds Max 2010.

Mam zainstalowane już Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable 9.0.30729.17 oraz .NET Compact Framework 3.5

Usuń aplikację za pomocą Total Uninstall (tryb zaawansowany) i usuń wszystko co związane z aplikacją.

Przeczyść na koniec komputer Ccleanerem.

Ponownie zainstaluj aplikację.

Polecam program CleanGP 4.4 (Nadaje się bardziej do takich rzeczy niż CCleaner) dostępny tutaj vortalu.

a gdybym odinstalował za pomocą CCleaner to byłoby to samo?

A czy CCleaner posiada funkcje odinstalowywanie programów ?

Oczywiście ze posiada taką funkcję. :stuck_out_tongue:

Tak.

Niekoniecznie byłoby to samo, bo tamtym programem można przy okazji odinstalowywania usunąć pozostałości, a CCleaner nie musi znaleźć wszystkiego.

Jeżeli mowa o odinstalowywaniu z pozbyciem się pozostałości to z darmowych nie spotkałem lepszego niż Revo Uninstaller. Na domyślnych ustawieniach pięknie czyści po usuwanym programie. A do czyszczenia kompa z wszelkich śmieci - szybki i dokładny CleanGP. Ale CCleaner dla mniej doświadczonych użytkowników Windowsa będzie najlepszym rozwiązaniem.

ja taki komunikat mam przy otwieraniu zdjęcia :confused: pomocyyy !!