Błąd przy wgrywaniu plików php na serwer

Tak jak w temacie a ten błąd brzmi:

. Chciałem zainstalować na serwer PHP Fusion 6.01.13. Możecie pomóc bo nie za bardzo wiem o co chodzi???

Ten blad to zwykly Fatall…

Tzn. przekroczyles maksymalny czas sesji.

Mozesz go zmienic… a jak to dam ci znac jak powiesz mi ktore PHP masz na serwie, 4 czy 5… i czy jest to serw Unix’owy czy w oparciu o Winde…

Daj znac jak najszybciej :slight_smile:

Pozdrawiam

hmmm powiem tak PHP nie wiem jakie to 4-5 myślę, że wystarczy powiedzieć że serwer jest z yoyo.pl a tam nie było preinstalacji, czy też zwykłej instalacji PHP Fusion.

No to po prostu, nie mozesz przekraczac czasu oczekiwania na odpowiedz (timeout)

Probowales przesylac pakietowo?

A tak w ogole to PFusion masz juz na serwerze czy to ci wyskakuje przy kopiowaniu (cp *…)?

Inaczej sie spytam, kopiujesz uzywajac np. Total Commander’a czy przez protoQł strony?

Jezeli to drugie to sciagnij i zrob konfiguracje TC, moim zdaniem to najlepsze rozwiazanie na tym szajsie jakim jest Winda.

POzdrawiam i trzymam kciuki za powodzenie.

Daj znac jak by cos nie poszlo

d0m1n1k , od kiedy to podczas uploadowania pliku php na serwer może zostać wyrzucony błąd parsera? maincore.php on line 37

Deam… Airborn, masz racje :oops:

No nic, tak to jest jak sie chce pomoc a nie wie sie wszystkiego… albo wie sie za malo ;p

Albo - co gorsza - nie czyta sie uwaznie wszystkiego… ;p

No nic… dobra, przerpaszam… to w takiej sytuacji nie wiem jak pomoc!