Błąd przy włączaniu instalatora

Cześć, wczoraj zrobiłem format z windowsa 10, którego zawsze instaluje o dziwo teraz mam z nim problem. Próbuje zainstalować program, który działał mi przed formatem. Zawiesza się okienko eksplorator plików gdy odpalam instalator, a w menadżerze zadań proces “Interfejs użytkownika zezwalania dla aplikacji administracyjnych” po zamknięciu go pokazuje się okienko “niepoprawna funkcja”. Porady z tej strony nie pomogły https://answers.microsoft.com/pl-pl/windows/forum/windows_10-windows_install/interfejs-użytkownika-zezwalania-dla/1c21721f-1023-4829-826b-d63c04afabb5?auth=1

O jakim programie mówimy ?
Wersja systemu x32 czy x64 ?


http://12sky2.mayngames.com/

system x64

Zawsze mnie zastanawia co osoba która naprodukowała tyle słów myślała omijajac istotne szczególy które mogłyby pomoć choćby nazwa aplikacji czy screen z błedem znacza czasami wiecej niz 5 zdan ktore oogolniaja temat.

Zawsze jest tak, że osoby musza i tak zadawać kilka pytań zanim mogą odpowiedzieć w jakikolwiek sensowny sposób

Sterowniki do karty graficznej zainstalowane ?
Jak stoisz z aktualizacjami systemu ?

a mnie nigdy nie zastanawiało, co taki typek pisząc takie teksty ma w głowie.
Nie wiem jakie dane byłby potrzebne, więc nie podałem żadnych, znając takich pomiegierów na forum zaraz ktoś taki jak ty napisze, żebym podał specyfikacje kompa ja podam i na tym się skończy…
a tak serio to może problem jest trywialny i powszechny? Nie wiem dlatego pytam.

lordjahu sterowniki najnowsze, win10 też zaktualizowany.

Wrzuć screena błędu.

Na poczatku mowisz o programie, a chodzi o gre, a to ma znaczenie, w grach czesto trzeba zaktualizowac np. Directx, net.framework, biblioteki c ++ ( od 2005 do 2017) itp. albo ustawic kilka rzeczy żeby stare gry ruszyły na nowym systemie, ale po co o tym wspomniec na samym poczatku lepiej, niech teraz kazdy sie domysla co miałeś na myśli i robi sie dodatkowe posty :slight_smile: no ale niektorzy widocznie pracuja i mysla jak polscy politycy zamiast ogarnac szare komórki i dążyć żeby reprezentować soba jak najwiecej.

Te @Bidaczysko, albo wypowiadaj się jak koledze pomóc w jego problemie albo znikaj offtopować gdzie indziej. Ładnie się rozpisujesz o róznicach między programem a grą, ale jak na razie to nie pomoże.

Poczekaj na screena, to może będziesz miał wiedzę lepszą ode mnie, to pomożesz.

Gosciu toczysz piane o nic, nie ogarniam spraw zwiazanych z kompem, dlatego tak napisalem.
Odpaliłem instalator po raz eNty, nie wiem czy moje losowe działania zadziałały, czy ‘samo z siebie’.

Nie mam jak teraz ss tego błędu wrzucić, ale po wyskakuje dopiero po tym jak zamknie się proces "Interfejs użytkownika zezwalania dla aplikacji administracyjnych” i jest tam tylko napisane na górze nazwa pliku i “niepoprawna funkcja” na środku, nic więcej.
dzięki za pomoc lordjahu

Klawisz Print-screen - obok F12. Otwórz painta, wklej, zapisz. Obrazek możesz wrzucić na hosting lub podpiąć pod wiadomość.