Błąd przy włączaniu komputera i format dysku przez bios

Witam!

Mam problem z windowsem xp. Zaczęło się od tego że komp mi wolno chodził więc na płycie z windowsem xp znalazłem opcje NAPRAW. W czasie tego naprawiania zresetował mi się komputer(przyciskiem). Po włączeniu komputera pojawia się niebieskie tło i pisze ,instalator rozpoczyna ponowne uruchamianie’’ lecz po chwili włącza się czarny ekran, pojawia się kursor i wyskakuje błąd , po odinstalowaniu woluminu podjęto na nim próbę zapisu’’

Co mam zrobić?? Prosze o pomoc i z gory dziękuje.

Format C: i instalka na nowo.Jak wolno chodzi pc to sie go nie naprawia tylko szuka przyczyny np wirusy,fragmentacja dysku,czyszczenie systemu,rejestru,i wyłączenie zbędnych procesów.

Tylko problem z tym że niemoge normalnie wejśc, po tym komunikacie mi sie komputer resetuje, na płyte z windowsa tez niemoe wejsc bo też się resetuje. Zostaje mi chyba tylko sformatować przez bios ale jak to zrobić to niewiem

Dokładnie - najprościej będzie sformatować skoro nawet nie mozesz w zaden sposób uruchomić sprzętu. Odpal kompa z płyty z XP, następnie dobierz się do wiersza poleceń i spróbuj w ten sposób sformatować partycję systemową (domyślnie C). Później wiadomo - albo przywracasz kompa z kopii zapasowej, obrazu czy co tam zrobiłeś (jeśli w ogóle), albo instalujesz wszystko od zera…

Daj znać jak przebiegają prace i co udało Ci się zrobić :wink:

no właśnie z płyty też nieda się wejść, też się resetuje…

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

W innym komputerze nagraj na CD pobrany ze strony http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1738&GParted+0.4.32 obraz LiveCD programu GParted przeznaczonego do zarządzania partycjami. Uruchom z nagranej płytki wspomniany program i wykonaj format dysku C. Po udanym formacie instalator Windows XP powinien działać poprawnie. :yes: