Błąd przy zmianie ekranu logowania


(adi0922) #1

Witam niedawno kupiłem modem sieci wi-fi do kompa i po zainstalowaniu do niego oprogramowania zmienił mi się ekran logowania na ten klasyczny czyli po wciśnięciu Ctrl+alt+delete i nazwa użytkownika i hasło i chciałem to zmienić w ustawieniach lecz wyskakuje błąd " Ostatnio zainstalowany program wyłączył ekran powitalny i szybkie przełączanie użytkowników. Aby przywrócić te funkcje, musisz odinstalować program. Następująca nazwa pliku może pomóc w zidentyfikowaniu programu, który wprowadził zmianę : RalinkGina.DLL . I otóż odinstalowałem ten program i nie mogę odinstalować jednego folderu z plikiem: RaRegistry. i wyskakuje błąd jak chcę usunąć że dysk może być chroniony przed zapisem lub plik może być aktualnie używany lub dysk może być pełny. Pomocy co mam zrobić aby przywrócić normalne logowanie z ekranem powitalnym. Nie zależy mi na programie ponieważ i tak nie mam tego modemu. Proszę o jak najszybszą pomoc.


(Merliner) #2

Jaki system?


(Piotrkijak) #3

Spróbuj przez regedit wyczesać wszystkie wpisy tego pliku dll i wtedy spróbować ponownie. Ewentualnie jeszcze spróbowałbym spoza Windowsa.

Dodane mniej niż minutę temu

Ten plik dll to jest malware. http://www.removespywaretips.com/dll-r/ … a-dll.html Przeskanuj sobie system doktorem web i wywal wszystko co znajdzie.


(adi0922) #4

mój system to windows xp


(adam9870) #5

Wstaw logi OTL na http://wklej.org/

Kliknij w znaczek wykrzyknika w prawym górnym rogu Twojej wiadomości i poproś moderatora o przeniesienie tematu do działu Bezpieczeństwo.


(Piotrkijak) #6

adi0922 ,