Błąd Rapidshare

Próbuję ściągnąć plik z tego serwera lecz wyskakuje mi taki błąd:

9e9cb3af99d65fc0m.png

co on oznacza i jak go ominąć?

Limit sciągania z kont free osiągnięty // u mnie link możliwy do ściągnięcia

Tyle zrozumiałem ale czy ja przekroczyłem limit (swój) kont Free

czy ogólnie jest tyle połączeń z serwerem, że ograniczyli połączenia free.

Myślę, że jest to kolejny sposób, aby były wykupywane konta premium.

a ja myślę, że nie. Rapidshare w swojej klasie rządzi ale konkurecja nie śpi i Rapid w pełni jest tego świadomy. A najlepszym sposobem pozyskiwania klientów jest upowszechnienie plików zamieszczanych na serwerach (na Rapidzie jest ich znaczna większość w stosunku do konkurencji np. Megaupload) i w miarę łatwa i przyjemna możliwość ściągnięcia za free. W tym drugim Rapid też dba o (teoretycznie przyszłego) klienta. Konieć z przepisywaniem z obrazka kodu, koniec limitów czekania między jednym a drugim ściąganiem.

Także dzięki konkurencji Rapid zdejmuję ograniczenia dla Free User’ów bo wie, że zadowolony Free User to potencjalnie przyszły Premium User

P.S. A ograniczenie samo znikło czyli myślę, że to raczej to:

Normalne, że dba o klienta konta premium, bo klient płaci.

I te ograniczenie jest powiązane jest z tym, żeby klient płacił, a nie ściągał za darmo.

Wchodzisz na konto premium to możesz ściągać do woli, jak chcesz ściągać za darmo i to Ci wyskakuje.

Jak uważasz to o dbałość o klienta konta premium, to nie wiem w czym. W ten sposób chcą naskarbić sobie więcej użytkowników kont za które trzeba płacić.

No chyba to, że dba się o klienta, który płaci jest normalne i nic w tym złego. Ja pisałem wyżej, że dzięki walce o nowego klienta i free User’om ułatwia się życie.