Błąd: RUNTIME ERROR 2 at 00004AD4 i problem z AFP 11

Witam!

Od niedawna przy uruchamiania komputera, pojawia mi się okienko z informacją: RUNTIME ERROR 2 at 00004AD4. Od tego czasu mam coraz więcej problemów z laptopem. Cały czas go muli.

Dodatkowo zainstalowałam aktualizację do Adobe Flash Player wersja 11. Po pewnym czasie wtyczka przestała działać. W tej chwili nie mam pojęcia, którą wersję najlepiej zainstalować.

Podaję dane mojego sprzętu: laptop Samsung RCS30, Intel Core i7 - QM CPU 2.00 GHz, pamięć RAM 4.00 GB, Windows 7 64 bit. Używam przeglądarki MozillaFirefox

Proszę o pomoc, bo nie wiem co mam już z tym laptopem zrobić. Strony na necie otwiera znacznie dłużej niż powinien.

Czekam na propozycje - z góry dzięki. :smiley:

Ja podejrzewam infekcję. Taki sprzęt nie ma prawa tak zwalniać jak go opisujesz. Na twoim miejscu przygotowałbym się do reinstalacji, albo porządnej konserwacji. Zacznij od zbadania programów uruchamianych razem z systemem za pomocą narzędzie msconfgi oraz analizy włączanych usług.

A mógłbyś trochę jaśniej wyjaśnić w jaki sposób mam to zrobić? Weszłam w narzędzie msconfig … i co dalej? Jestem trochę zielona jeśli chodzi o grzebanie w opcjach systemowvch i innych programów. :slight_smile: