Błąd Skype (msvcrt.dll)

Witam. Przy włączaniu Skypa wywala mi komunikat: że program przestał działać poprawnie z powodu wystąpienia problemu.System Windows zamknie program i powiadomi cię,jeśli istnieje dostępne rozwiązanie.

W podglądzie zdarzeń pisze:nazwa modułu powodującego błąd :msvcrt.dll

Skype był przeinstalowywany parę razy i zawsze to samo.

System Win 7. Czy trzeba przeinstalowywać system?

Czy może jest jakiś inny sposób?

Pobierz plik msvcrt.dll wklej do do Windowsa , powinno pomódz . Jeżeli nie pomoże to zrób naprawę systemu :slight_smile:

Plików msvcrt.dll jest w systemie co najmniej 8 w różnych lokalizacjach ale żaden nie w skypie.Przeczyść rejestr Ccleanerem i nic nie wklejaj do Windowsa,jak pisze Szanowny Przedmówca.Jemu mogą pomóC tylko solidne korepetycje z gramatyki.

@stalesz wiem ale tylko skype mi wywala. Przedmówcy nie biorę poważnie.Czyściłem już chyba wszystkim i nic.

Pomaga odinstalowanie Skype. Ręczne czyszczenie rejestru, bo żaden program nie wyczyści wszystkich wpisów Skype. I wtedy zainstaluj ponownie. Powinno pomóc. Kiedyś u mnie też wyskakiwał błąd gdy uruchamiałem dodatki i po zastosowaniu tych operacji wszystko działa.

Otwórz folder Windows /System32 ,sprawdż czy masz ten plik jeśli nie,lub jest uszkodzony ściągnij ten http://dll.downloadatoz.com/msvcrt.dll-file.html Próbowałeś wersji skypa 4?

Wszystko robiłem o czym piszecie oprócz instalki skypa w wersji 4.Zaraz i tego spróbuje.