Błąd sprzętu wideo

Panowie zaczynam żałować że mam viste wczoraj wgrywałem system bo po zainstalowaniu sp1 pewne rzeczy się poblokowały było wszystko dobrze a dziś po zainstalowaniu Adobe Reader niespodzianka restart blue screen i potem wyświetla mi taki problem ,Wie ktoś o co do choroby chodzi? myslałem że kacper gryzie się z defenderem -odinstalowałem i nic ,sterowniki Vista sama ściągała przez update więc co to może do choroby być ?

post-82479-13856534112659_thumb.jpg

slawektor ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Mam podobne problemy po zainstalowaniu Service Packa 1.

Dzisiaj niby znalazła mi rozwiązanie żebym pobrał nowsze stery z Nvidi moja karta to NVIDIA Geforce 7300 GS .Miałem dotąd zainstalowane 163. które sama sobie ściągła przez Windows update,Zciągłem te nowsze 169.02_forceware_winvista_32bit_international itu niespodziankabo podczas instalowaniapisze mi że nie powinienem tego instalować bo nie jest podpisany cyfrowo a przecież widac że jest i tak naprawdę to nie wiem czy jadę na tym nowym sterze czy nie bo jak patrzę w menadżera urządzeń to wydaje mi się że nic się nie zmieniło,jak ktoś się na tym zna niech luknie na to i podpowie co z tym fantem zrobić

169.25 : http://www.nvidia.pl/object/winvista_x8 … ql_pl.html

MASZ RACJĘ wziąłem nie te. Zainstalowałem te podane przez CIEBIE ale co powiesz na to ŻE po ich zainstalowaniu monitot gasł z 3 razy zanim zaskoczył a potem znowu wyskoczyło Błąd sprzętu wideo tylko tyle że nie było bluskrena a na tych poprzednich bez certyfikatu mi tego nie robił(monitor samsung syncmaster941)

W dniu 23.04.2008 , o godzinie 11:32 został dopisany post przez slawektor

jeszcze inaczej wyżej napisałem że nie robił bluskrena Pomyłka przy następnym razie jednak zrobił (obrazek) ico kurcze z tym zrobić.Zaczynam żałować że odinstalowałem XP

Ja używam Force Ware 169.25 i także mam błąd sprzętu wideo. -.-

a najlepsze jest z tego to że w rozwiazaniu vista wysyła mnie znowu po stery 169.25 i co o tym myśleć ? ? ? i prawie zawsze mi to robi po tyk jak zrobię napraw błędy

Slawektord, jakiego masz PeCeta?

AMD Athlonlon 64 Processor 3500+ Asus M2N-MX NVIDIA Geforce 7300 GS ODINSTALOWAŁEM właśnie przed chwilą kasperskiego bo gdzieś tam przeczytałem że to może być przez niego a zainstalowałem Noda 32 i o ile szybciej mi wszystko chodzi ,nawet vista się szybciej uruchamia teraz znowu zrobię napraw błędy bo mi zawsze po tym robi bluskrena

Ja mam 2x GEForce 8800GT, Intel C2D E8200, 2Gb RAMu Kingstona-problem dokładnie taki sam. n/c

a antywira ?

Norton Internet Security 2008.

zobacz jeszcze to to są hofiksy od nvidi http://www.nvidia.pl/object/windows_vis … es_pl.html a ja w między czasie zrobiłem napraw błędy i o dziwo zaskoczyl normalnie

Heh. Już nie wiem, co robić. Ale chyba zdecyduje sie na format.

Może format coś pomoże… Ja vistę miałem z pół roku jak weszło sp1 to się pewne rzeczy poblokowały ,dlatego dlatego wgrywałem jeszcze raz iwszystko gra i buczy żeby tylko nie ten błąd wideo chcesz to zobacz jeszcze te stery ja na nich w tej chwili jadę i jak narazie jest ok, a może dlatego że odinstalowałem kacpra może się gryzl z defenderem ? niewiem , pisali że będą problemy po zainstalowaniu sp1 z różnymi aplikacjami, w kążdym bąć razie włączałem kompa z 10 razy i ani razu jak zainstalowałem tego ten błąd wideo mi nie wyskoczył może sprubój tak jak ja tylko samego esed32 antywira -nie pakiet bo zapora tez ma chodzić tylko jedna zobacz co doszło ;;; Windows XP SP3 dostępny w TechNecie/MSDN izastanawiam się czy nie wgrac narazie xp

Ja Visty używam 2 miesiące. Było OK do czasu instalacji SP1. Nawet, jeśli te stery naprawia ten problem to i tak wolę zrobić format, od tych wszystkich blue screenów coś się mi mogło uszkodzić.