Błąd sprzętu wideo

(slawektor) #1

Panowie zaczynam żałować że mam viste wczoraj wgrywałem system bo po zainstalowaniu sp1 pewne rzeczy się poblokowały było wszystko dobrze a dziś po zainstalowaniu Adobe Reader niespodzianka restart blue screen i potem wyświetla mi taki problem ,Wie ktoś o co do choroby chodzi? myslałem że kacper gryzie się z defenderem -odinstalowałem i nic ,sterowniki Vista sama ściągała przez update więc co to może do choroby być ?

post-82479-13856534112659_thumb.jpg

(Agatonster) #2

slawektor ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gifprzy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Petero123) #3

Mam podobne problemy po zainstalowaniu Service Packa 1.

(slawektor) #4

Dzisiaj niby znalazła mi rozwiązanie żebym pobrał nowsze stery z Nvidi moja karta to NVIDIA Geforce 7300 GS .Miałem dotąd zainstalowane 163. które sama sobie ściągła przez Windows update,Zciągłem te nowsze 169.02_forceware_winvista_32bit_international itu niespodziankabo podczas instalowaniapisze mi że nie powinienem tego instalować bo nie jest podpisany cyfrowo a przecież widac że jest i tak naprawdę to nie wiem czy jadę na tym nowym sterze czy nie bo jak patrzę w menadżera urządzeń to wydaje mi się że nic się nie zmieniło,jak ktoś się na tym zna niech luknie na to i podpowie co z tym fantem zrobić

(mysz 1) #5

169.25 : http://www.nvidia.pl/object/winvista_x8 ... ql_pl.html

(slawektor) #6

MASZ RACJĘ wziąłem nie te. Zainstalowałem te podane przez CIEBIE ale co powiesz na to ŻE po ich zainstalowaniu monitot gasł z 3 razy zanim zaskoczył a potem znowu wyskoczyło Błąd sprzętu wideo tylko tyle że nie było bluskrena a na tych poprzednich bez certyfikatu mi tego nie robił(monitor samsung syncmaster941)

W dniu 23.04.2008 , o godzinie 11:32 został dopisany post przez slawektor

jeszcze inaczej wyżej napisałem że nie robił bluskrena Pomyłka przy następnym razie jednak zrobił (obrazek) ico kurcze z tym zrobić.Zaczynam żałować że odinstalowałem XP

(Petero123) #7

Ja używam Force Ware 169.25 i także mam błąd sprzętu wideo. -.-

(slawektor) #8

a najlepsze jest z tego to że w rozwiazaniu vista wysyła mnie znowu po stery 169.25 i co o tym myśleć ? ? ? i prawie zawsze mi to robi po tyk jak zrobię napraw błędy

(Petero123) #9

Slawektord, jakiego masz PeCeta?

(slawektor) #10

AMD Athlonlon 64 Processor 3500+ Asus M2N-MX NVIDIA Geforce 7300 GS ODINSTALOWAŁEM właśnie przed chwilą kasperskiego bo gdzieś tam przeczytałem że to może być przez niego a zainstalowałem Noda 32 i o ile szybciej mi wszystko chodzi ,nawet vista się szybciej uruchamia teraz znowu zrobię napraw błędy bo mi zawsze po tym robi bluskrena

(Petero123) #11

Ja mam 2x GEForce 8800GT, Intel C2D E8200, 2Gb RAMu Kingstona-problem dokładnie taki sam. n/c

(slawektor) #12

a antywira ?

(Petero123) #13

Norton Internet Security 2008.

(slawektor) #14

zobacz jeszcze to to są hofiksy od nvidi http://www.nvidia.pl/object/windows_vis ... es_pl.html a ja w między czasie zrobiłem napraw błędy i o dziwo zaskoczyl normalnie

(Petero123) #15

Heh. Już nie wiem, co robić. Ale chyba zdecyduje sie na format.

(slawektor) #16

Może format coś pomoże.. Ja vistę miałem z pół roku jak weszło sp1 to się pewne rzeczy poblokowały ,dlatego dlatego wgrywałem jeszcze raz iwszystko gra i buczy żeby tylko nie ten błąd wideo chcesz to zobacz jeszcze te stery ja na nich w tej chwili jadę i jak narazie jest ok, a może dlatego że odinstalowałem kacpra może się gryzl z defenderem ? niewiem , pisali że będą problemy po zainstalowaniu sp1 z różnymi aplikacjami, w kążdym bąć razie włączałem kompa z 10 razy i ani razu jak zainstalowałem tego ten błąd wideo mi nie wyskoczył może sprubój tak jak ja tylko samego esed32 antywira -nie pakiet bo zapora tez ma chodzić tylko jedna zobacz co doszło ;;; Windows XP SP3 dostępny w TechNecie/MSDN izastanawiam się czy nie wgrac narazie xp

(Petero123) #17

Ja Visty używam 2 miesiące. Było OK do czasu instalacji SP1. Nawet, jeśli te stery naprawia ten problem to i tak wolę zrobić format, od tych wszystkich blue screenów coś się mi mogło uszkodzić.