Błąd sterownika bluetooth (dongle)

Kupiłem adapter bluetooth i wciąż nie mogę się z niczym połączyć, bo błąd sterownika, ale zainstalował się. Narzędzie do rozwiązywania problemów nic nie proponuje. Usunąłem sterowniki od wbudowanego bluetooth’a

Czy to urządzenie wspiera Windows 10 ? Bo jak nie to nie ma się czego dziwić.
Na pudełku powinno pisać.

Wspiera. Na pudełku też tak pisze. Wieża i słuchawki połączyły się jakimś cudem i działają dobrze po kilku próbach, ale przez telefon nie mogę przesyłać plików, choć ma starszą wersję BT niż słuchawki (telefon bodajże 4,2, a słuchawki 5.0, za to adapter 4.0). Poza tym jest jakiś błąd sterownika z ikoną słuchawek pod nazwą dongle i nie wiem co może oznaczać

Wrzuć screen z owym błędem.

Jaki to błąd sterownika? Może wystarczy wyłączyć oszczędzanie energii dla tego urządzenia USB?

Spróbuj pierw rozłączyć BP M512BT i połącz owe dongle.

Po prostu tak pisze w ustawieniach systemowych w zakładce z BT. Laptop nie ma włączonego oszczędzania energii i działa na zasilaczu

Tak jest od początku , a dongle to jakieś nieznane urządzenie z ikoną słuchawek związane z adapterem i nie ma możliwości połączenia, tylko usunięcia, więc nic z tego nie będzie jak uważam. Coś musi w tym tkwić, tym bardziej, że sprzęt audio działa jak należy, a przesył plików między telefonem i laptopem nie działa nawet przez adapter