Błąd sterownika po czyszczeniu rejestru

Witam wszystkich.

Z góry proszę o wyrozumiałość, gdyż jest to mój 1 post na tej stronie.

Niedawno czyściłem rejestr za pomocą RegSupreme Pro. Natrafiłem na dwa pliki bez podanych wydawców.Usunałem je po chwili namysłu.Następnego dnia włączyłem kompa(dżwięk przy wchodzeniu do windowsa wciąż był)Przy włączaniu gry wyskoczył mi błąd pod tytułem “you have to run a sound card in order” #-o .Poddenerwowany zacząłem szperać w komputerze.W menedżerze urządzeń, w kontrolerach SCSI i RAID mam kolejny błąd oznaczony wykrzyknikiem.Pisze, że jest to sterownik A65ISZMU IDE Controller.Na kompie w ogólenie ma dźwięku(oprócz przy logowaniu/wylogowywaniu, jak wcześniej wspomniałem).Próbowałem juz instalowac sterowniki.Odinstalowywałem te ,które były i instalowałem od nowa( z resetem).Ciągle mam niemy komputer.Przeszukałem multum stron,lecz nadal nie wiem co zrobić.POMOCY.Wcześniej wszystko chodziło porządnie.

Jeżeli to się może przydać: Realtek High Definition Audio (karta),…raczej na pewno sie przyda :smiley:

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Przywracanie systemu cofnij o dzień lub dwa powinno pomóc

PS

nie krzycz nikt nie jest głuchy

Zainstaluj UAA.

Nie wiem jaką masz dokładnie kartę dżwiękową / Realtek są różne / - sprawdż sterowniki Realtek R2.03.

Tematy :

viewtopic.php?f=2&t=311116

viewtopic.php?f=2&t=307399

abcd1995 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

próbowałem przywracania systemu, lae pod koniec wyskakuje błąd,że przywracanie nie powiodło sie :frowning:

Byłeś o coś proszony, następnej prośby nie będzie i temat poleci do kosza.JNJN

Spróbuj według punktu 2: Przywracanie systemu Windows.

Moim zdaniem powinieneś postąpić jak przedmówca radzi albo w menadżerze wybrać “aktualizuj sterownik”

próbowałem przywracania systemu ,lecz jak już napisałem,nie powiodło się.Pana moderatora proszę o wybaczenie,ale jak mam ustalić temat,skoro sam nie wiem w czym dokładnie leży problem. :frowning: Próbowalem naprawde wszystkiego; przy aktualizajci sterownika wyskakuje okienko, że instalacja się nie udała(płyta ze sterami była w napędzie) proszę o pomoc ;już sie pogubiłem :frowning:

Dodane 15.02.2009 (N) 11:21

Może trzeba zainstalować sterowniki do płyty głównej??

Tak zainstaluj, a następnie ponownie sterowniki o których pisał XMan.

RegSupreme przy czyszczeniu rejestru tworzy pyta się czy utworzyć kopię bezpieczeństwa. Jeśli się zgodziłeś to spróbuj w programie:

plik- kopie bezpieczeństwa /i spróbuj przywrócić ostatnią

postanowiłem–zrobie formata…trudno, a moderatorzy mogą uważac temat za zamknięty, za wszystkie posty dziękuje :stuck_out_tongue: