Błąd Stop 0x0000007E VIDEO

WITAM!!

podczas uruchomiania kompa wyskakuje mi bluescreen i tam pisze mniej więcej

"Pojawił się problem i system Windows zostanie zamknięty, aby zapobiec uszkodzeniu

komputera.

Jeśli po raz pierwszy widzisz ekran błędu stop ponownie uruchom komputer. Jeśli ten ekran pojawi sie ponownie, wykonaj następujące kroki:

  • upewnij się że na dysku jest wystarczająco dużo miejsca. Jeśli sterownik jest zidentyfikowany w komunikacie stop wyłącz go i skontaktuj się z producentem w sprawie aktualizacji sterownika. Spróbuj zmienic karty

video.

Skontaktuj się z dostawcą sprzętu w sprawie aktualizacji systemu BIOS. Wyłącz opcje pamięci systemu BIOS, takie jak buforowanie i przesłanienie. Jeśli do usunięcia lub wyłączenia składników musisz użyc trybu awaryjnego ponownie uruchom komputer, naciśnij klawisz F8 aby wyśwuetlic zaawansowane opcje startowe, a następnie wybierz opcje: Tryb awaryjny"

stało się to po tym jak podłączałem swój dysk do kompa z dyskiem na którym był zepsuty system, po powrotnym złożeniu kompa wyskoczy ten błąd stop 0x0000007E

nie piszcie coś o wujku google bo szukałem już, sprawdzałem różnych metod, system awaryjny działa i nie mam pojęcia co się mogło stać,

proszę o pomoc

Problem może generować wadliwy sterownik, oprogramowanie, niezgodność sprzętowa lub uszkodzona usługa systemowa, w Twoim przypadku spróbuj na początek zainstalować świeżą kopię systemu i napisz co to za system.