Błąd strony głównej php-fusion

Witam Was mam problem. Postawiłem cms-a php-fusion jednak coś namieszałem i gdy wchodzę na stronę wyskakuje białe tło z komunikatem:

Warning: Unexpected character in input: ‘’’ (ASCII=39) state=1 in /home/visus/public_html/index.php on line 39

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING, expecting ‘]’ in /home/visus/public_html/index.php on line 40

Problem polega na tym, że w pliku index.php nawet nie ma 40 linijek tekstu, więc będzie się gdzieś odnosił do innego pliku. Czy ktoś z was miał może taki problem kiedyś jak ja mam teraz ?

wgraj plik index.php jeszcze raz, ewentualnie postaw CMS’a od nowa

Warning: Unexpected character in input: ‘’’ (ASCII=39) state=1 in /home/visus/public_html/index.php on line 39

Nie wie co to za znaczek (39 czyli -> ' )

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING, expecting ‘]’ in /home/visus/public_html/index.php on line 40

Nie domknięty string (np. "hello ..... ) lub klamra tabeli (np. tab[0 ..... )

Masz podane numery linii w których znajduje się błąd!

Odpal porządny edytor np. Notepad++ lub coś podobnego i od razu zobaczysz gdzie masz błąd.

ps. gość który poleca stawianie cms’a od nowa z powodu literówki jest lekko śmieszny :wink:

Wgraj z paczki oryginalny plik index.php.

Przyznam się bez bicia, że nie przeczytałem nawet tych błędów :stuck_out_tongue: Stwierdziłem od razu, że skoro gość namieszał to niech wgra jeszcze raz index.php, a możliwe, że gdzies jeszcze namieszal wiec niech sobie jeszcze raz CMS’a postawi :stuck_out_tongue:

Ale fakt faktem - jakbym coś takiego zrobił w moim przyszłym życiu zawodowym tak raczej to byłby mój koniec w zawodzie xD