Błąd strony sieci web przez service pack

Witam. Po zainstalowaniu Service Pack 1 coś nie tak dzieje się z moją Vistą. Gdy chce się ponownie zalogować na pocztę wyskakuje mi informacja, że Program Internet Explorer przestał działać, po kliknięciu “Zakończ program” pojawia się komunikat:

Program Internet Explorer zamknął tę stronę sieci Web, aby ochronić komputer

Program Internet Explorer zamknął tę stronę sieci Web na skutek nieprawidłowego lub szkodliwego działania dodatku.

Możesz spróbować wykonać następujące czynności:

Przejdź do strony głównej

Spróbuj powrócić do o2.pl

Więcej informacji

Tak samo się dzieje gdy chce się zalogowac na kurnik.pl lub krzyzowki.interia.pl

Po zainstalowaniu SP 2 dzieje się tak samo. Jave mam zainstalowaną. Przed instalacja tych dodatków tak nie było. Znalazłam w internecie info, że można wejśc przez panel sterowania -> system -> ustawienia systemu -> i wyłączyć DEP ale to nic nie daje. Czytalkam też że można odchaczyć jakąś funkcję (dokładnie co i gdzie to było to nie pamiętam) ale u mnie ta funkcja jest zaznaczona na szaro i nic nie mogę zrobić:/

Proszę o pomoc, gdzyż to mnie trochę denerwuje :slight_smile:

boggle , proszę zatytułować temat konkretnie, zgodnie z zasadami nazywania tematów dostępnymi w regulaminie.

przywróć system wybierając punkt instalacja Service Pack1 narzędziem przywracanie systemu.