Błąd systemowy, samowolne uruchamianie się komputera

witam wszystkich

Od niedawna mam problem z komputerem. Po jakimś czasie sam sie resetuje. Już mnie to denerwuje, zrobiłem kilka razy format ale to nic nie dało.

Jak sie komputer resetuje to po uruchomieniu systemu wyskakuje mi komunikat, ze system odzyskał sprawność po poważnym błędzie. System Windows XP. komputer już był w serwisie ale powiedzieli ze to psującą sie płyta gówna.Sprawdzałem już zasilacz. Czy przyczyna może być przegrzewający sie dysk ? (jego temperatura jest 60 stopni)

Treść błędu:

C:\DOCUME~1\Mientowy\USTAWI~1\Temp\WER7abb.dir00\M ini120907-02.dmp

C:\DOCUME~1\Mientowy\USTAWI~1\Temp\WER7abb.dir00\s ysdata.xml

co o tym sadzicie ?

Piszcie

Mienta

sprobj puscic jakiegos antywira na kompie naprzykład z tad http://www.bezpieczenstwo.onet.pl przejedz tym skanerem podejrzewam ze masz wira jak mozesz jeszcze powiedziec co ci siedzi w rejestrze w katalogach run

Sowją drogą temperatura dysku twardego jest zbyt wysoka. Przydałoby się zamontować dwa wentylatorki w obudowie (jeżeli takowych nie poisadasz). Jeden na dole, z przodu obudowy (wdmuchujący powietrze do wewnątrz), a drugi z tyłu obudowy, na górze, pod zasilaczem (wydmuchujący ciepłe powietrze z obudowy). Znacznie poprawi to cyrkulację powietrza w obudowie, a co za tym idzie, obniży temperatury podzespołów, w tym dysku twardego.