Błąd Temp2.exe

Po starcie Windowsa pokazuje się komunikat o błędzie aplikacji Temp2.exe która to ma zostać zamknięta. Od tego momentu stacja dyskietek wydaje krótkie dzwieki w 10s. odstepach. Zakładam ze to przez jeden pendrive od koleżanki. Ostatecznie problem ten pojawił sie na 2 kompach i jednym, niestety moim pendrivie (tak sądze). Dodatkowo zastanaiwm się czy może to przejść na telefon kom podpięty do zainfekowanego kompa. Jak się tego pozbyć najłatwiej z kompów i pena? Proszę o możliwie szczegółowe instrukcje bo w te klocki jestm raczej kiepski.

Zastosuj PRT.

Następnie pokaż logi:

Przestawiasz w nim Processes na All oraz wklejasz w dolne białe okienko Custom Scans/Fixes :

Klikasz Run Scan.

(Na Windows Vista i 7 uruchamiamy programy z menu Uruchom jako Administrator… ).

PRT: “Start your computer in Safe mode and run this tool.”

Jak to zrobić? W zwykłym trybie nie zadziała? (naprawde jestem zielony)

Uruchom ten program w trybie awaryjnym (klikasz F8 przed pojawieniem się paska ładowania Windowsa przy uruchamianiu systemu i wybierasz z listy Tryb awaryjny z obsługą sieci).

Po usuwaniu restartujesz komputer i wykonujesz resztę logów.

Po restearcie uruchomi się normalnie jak zwykle tak?

Tak.

PS. Przy uruchamianiu PRT podłącz też zainfekowane pendrive.

Udało się ale tylko na jednym kompie. Komunikat nie pojawia się po restarcie. Jesli podczas uruchamiania tego programu miałem podłączonego pen’a to on też jest czysty? Czy to znaczy ze moge sobie darować reszte programów (OTL i SREng). Na drugim kompie (stary złom) nie można uruchomić w trybie awaryjnym. Robi się restart i znowu pyta jak uruchomić i tak dalej, dałem normalnie i dopiero zaskoczył.

Ten program też dezynfekuje pendrive, jeśli są jakieś podłączone.

Lepiej je pokaż, bo nie wiadomo, czy wszystko zostało usunięte.

Spróbuj zastosować SafeBootKeyRepair.