Błąd "tomcat6.exe." przy wyłączaniu PC


(Qoompel) #1

Witam!

Błąd "tomcat6.exe." pojawia się, z tego co zauważyłem, tylko przy wyłączaniu komputera. Ogólnie wszystko pracuje dobrze. Co to może być i jak to sprawdzić?

Zdjęcie: http://img39.imageshack.us/img39/7997/bladwin.jpg

Z góry dziękuję :slight_smile:


(Liberator) #2

Jest to usługa serwera Apache. Wujek google nie bije za zadawanie mu pytań zanim się je wrzuci na jakieś forum… A swoją drogą, to nie wiesz że korzystasz na komputerze z serwera webowego? Masz na tym kompie postawioną jakąś stronę? Jeśli nie to odinstaluj Apache a problem się rozwiąże.


(Veers) #3

Tomcat6.exe - to program zrządzający serwerem apache, tak więc błąd który dostajesz przy wylogowywaniu albo jest związany z serwerem albo z pozostałościami po nim.


(mordesku) #4

tomcat to nie program zarządzający serwerem tylko serwer aplikacji webowych napisanych w javie “firmowany” przez apche foundation.


(Liberator) #5

http://pl.wikipedia.org/wiki/Apache_Tomcat

I wszystko jasne.


(Qoompel) #6

Witam ponownie!

Dziękuję za okazaną pomoc. Co do zarzutów traktujących o braku mojej zaradności w szukaniu źródła problemu odpowiadam, że nie jestem typowym ignorantem. W Sieci znalazłem mało pożytecznych informacji, serio :slight_smile:

Jak się okazało, problematycznego TomCata6 pozyskałem przy instalacji programu do diagnostyki samochodowej i wyszukiwania części (EPC).

Dzięki i czołem :slight_smile: