Bład ,ulpoad ,mediawiki

Wyświetla mi sie taki komunikat

Warning: move_uploaded_file(/home/b/i/f/bifadventures/www/images/temp/20060809080902!Zory.jpg) [function.move-uploaded-file]: failed to open stream: No such file or directory in /home/b/i/f/bifadventures/www/includes/SpecialUpload.php on line 417


Warning: move_uploaded_file() [function.move-uploaded-file]: Unable to move '/home/tmp/phpMocmZo' to '/home/b/i/f/bifadventures/www/images/temp/20060809080902!Zory.jpg' in /home/b/i/f/bifadventures/www/includes/SpecialUpload.php on line 417

Błąd wewnętrzny

From Lostpedia PL

Jump to: navigation, search

Nie można skopiować pliku "/home/tmp/phpMocmZo" do "/home/b/i/f/bifadventures/www/images/temp/20060809080902!Zory.jpg".

Po załadowaniu obrazka w Specjalna:Upload

Ale jak ładuje malutkie obrazki to jest wporządku.Co może być powodem że nie moge załadowac obrazka.Z góry dzieki za odpowiedz

pokaż co jest w tej linii

SpecialUpload.php on line 417

ale najprawdopodobniej to źle nadane chmod-y

w jaki sposób ,jakim programem?

w jakims edytorze otwierasz znajdujesz linie 417 i ja wklejasz tutaj w znacznikach code ;]

ale lepiej posprawdzaj czy masz dobrze nadane chmody lepiej :slight_smile:

prosze daje tu link do tego pliku:

http://rapidshare.de/files/28972112/Spe … d.php.html (32kb)

i jakie powinny być chmod’y i na jakich plikach

Chmody 777 na plikach config.php i tak dalej…

tak tak, 777 na plikach :confused:

żeby umożliwić każdemu dostęp do pliku/folderu, należy nadać plikowi chmod 666, a na folder 777

ok poradziłem sobie na .gif nie ma takiego błędu ale pojawił sie kolejny bo jeżeli mam obrazek 500px na 400px i chce go zmniejszyć komendą typu:

[[grafika]]

to obrazek nie wyświetla sie ale jak już napisze takie coś;

[[grafika]]

to jest wporządku,ale jest za duży i jak dam 600 albo 1500 to tak czy tak będzie mieć te 500px ale jak zjade poniżej 500 to sie nie wyświetla

nie wiecie jak moge zrobić żeby to działało?

a możesz mi podać linka do tego?

do encyklopedii?

PS:

kod wygląda tak

[[grafika]]

[[grafika]]

a tu link ;

http://lostpedia.prv.pl/index.php?title=Dobreprogramy