Bład ,ulpoad ,mediawiki

(Dawidfajkowski) #1

Wyświetla mi sie taki komunikat

Warning: move_uploaded_file(/home/b/i/f/bifadventures/www/images/temp/20060809080902!Zory.jpg) [function.move-uploaded-file]: failed to open stream: No such file or directory in /home/b/i/f/bifadventures/www/includes/SpecialUpload.php on line 417

Warning: move_uploaded_file() [function.move-uploaded-file]: Unable to move '/home/tmp/phpMocmZo' to '/home/b/i/f/bifadventures/www/images/temp/20060809080902!Zory.jpg' in /home/b/i/f/bifadventures/www/includes/SpecialUpload.php on line 417

Błąd wewnętrzny

From Lostpedia PL

Jump to: navigation, search

Nie można skopiować pliku "/home/tmp/phpMocmZo" do "/home/b/i/f/bifadventures/www/images/temp/20060809080902!Zory.jpg".

Po załadowaniu obrazka w Specjalna:Upload

Ale jak ładuje malutkie obrazki to jest wporządku.Co może być powodem że nie moge załadowac obrazka.Z góry dzieki za odpowiedz

(Fora) #2

pokaż co jest w tej linii

SpecialUpload.php on line 417

ale najprawdopodobniej to źle nadane chmod-y

(Dawidfajkowski) #3

w jaki sposób ,jakim programem?

(Fora) #4

w jakims edytorze otwierasz znajdujesz linie 417 i ja wklejasz tutaj w znacznikach code ;]

ale lepiej posprawdzaj czy masz dobrze nadane chmody lepiej :slight_smile:

(Dawidfajkowski) #5

prosze daje tu link do tego pliku:

http://rapidshare.de/files/28972112/Spe ... d.php.html (32kb)

i jakie powinny być chmod'y i na jakich plikach

(Skr3czu) #6

Chmody 777 na plikach config.php i tak dalej...

(Kubarek) #7

tak tak, 777 na plikach :confused:

żeby umożliwić każdemu dostęp do pliku/folderu, należy nadać plikowi chmod 666, a na folder 777

(Dawidfajkowski) #8

ok poradziłem sobie na .gif nie ma takiego błędu ale pojawił sie kolejny bo jeżeli mam obrazek 500px na 400px i chce go zmniejszyć komendą typu:

[[grafika]]

to obrazek nie wyświetla sie ale jak już napisze takie coś;

[[grafika]]

to jest wporządku,ale jest za duży i jak dam 600 albo 1500 to tak czy tak będzie mieć te 500px ale jak zjade poniżej 500 to sie nie wyświetla

nie wiecie jak moge zrobić żeby to działało?

(Skr3czu) #9

a możesz mi podać linka do tego?

(Dawidfajkowski) #10

do encyklopedii?

PS:

kod wygląda tak

[[grafika]]

[[grafika]]

a tu link ;

http://lostpedia.prv.pl/index.php?title=Dobreprogramy