Błąd uruchamiania systemu po upgrade biosu

Witam

mam problem z blaszakiem otóż komputer nie chce uruchomić windowsa XP i Linuxa ładuje się do biosu czasem (ale nie zawsze bo wyskakuje napis WATING… lub po prostu się wiesza na uruchomieniu go) gdy wybieram windowsa wyskakuje blue screen i komp się wyłącza nawet nie mogę przeczytać go a w linuxie wyskakuje czarny ekran i tyle. wcześniej nie miałem tego problemu tzn przed upgrade biosu a downgrade nie mogę zrobić bo piszę że posiada nowszą wersje. może wiecie czego to przyczyna i jak to rozwiązać (co do biosu nie jestem pewien że to przyczyna).

Fotka ,kod i ewentualnie z jakim plikiem związany , wróżek tu nie ma ;p

nie mam jak zrobić tej fotki bo ona wyskakuje na 1/2 sek i komputer się resetuje. do biosu też mam ciężko wejść

djsobol , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

To spróbuj chociaż zapamiętać liczbę po STOP

To niefajna ta płyta.

Podaj nam przy okazji spis podzespołów komputera.

procek AMD athlon x2 5000+ płyta to ASUS M2R32-MVP DDR 2 2GB dysk satagate 320 graf amd hd 2600xt w crossfire

Dodane 09.02.2011 (Śr) 14:43

oto scree jaki mi się udało zrobić to jest jak włączam windowsa http://w681.wrzuta.pl/obraz/26SQMNZQ1Bf/blue_screen a czarny ekran gdy odpalam linuxa