Błąd usuwania pliku

a ja mam pytanie tego typu :

mam folder ktorego niemoge skasowac wogule ,a jak chce to zrobic uzywajac klawiszy : shift + delete to wyskakuje mi okienko i pisz na niebieski tle :Bład usuwania pliku lun folderu ,a nizej: nie mozna usunac pliku

wie niewiem jak to usunac :cry: :cry:

prosze was o pomoc bo tego folderu nieuzywam a chce sie go pozbyc

pozdro

To nie ten dział !!

Spróbuj w trybie awaryjnym…albo z dyskietki startowej.

Jeśli to 98 to uruchom kompa w dosie następnie próbuj pod dosem wywalić plik, a jeśli to xp to zrób tak jak napisał Alien

Przy WinXP Home E. faktycznie ,tak jak pisał Alien,czyli restartujemy kompa ,podczas ponownego startu przytrzymujemy F8 po pojawieniu się planszy wybieramy tryb awaryjny i enter,logujemy się na konto z uprawnieniami administratora.

Przy WinXPProf-klik na Start-Panel sterowania-z menu narzędzia-opcje folderów-zakładaka widok-usuwamy zaznaczenie w polu-Użyj prostego udostępniania plików[zalecane] no i klik na ok.

Następnie prawoklik na folder,który sprawia problemy-wybieramy właściwości-zakładka zabezpieczenia-klikamy na liście na naszą nazwę użytkownika i zaznaczamy nadanie Pełnej Kontroli nad tym folderem-no i ok.

Teraz nie powinno być problemu z usunięciem.

Pozdrawiam.

Ten plik jest chyba zabezpieczony przed usunięciem. Odblokuj go, a dopiero potem usuń. :mrgreen: