Błąd w AQQ

Witam, ostatnio ściągnąłem nową wersję AQQ i nęka mnie dosłownie co kilka minut problem:

f4251d423625e6ffm.jpg

Np. kiedy chodzę po stronie, gram w coś i chcę odebrać wiadomość to wyskakuje praktycznie zawsze ten błąd i później mogę zrobić tylko restart AQQ =( Podobno innym działa wszystko ok, mam win XP pro i wcześniej tego typu błędów nie miałem.

Jaki masz numer wersji AQQ? Jaki system operacyjny? Wersja Internet Explorera? Jakiej kompozycji i jakich wtyczek używasz w AQQ? Zamieść tutaj też swój plik aqq_[nazwa].elf, który zawiera raporty błędów. Znajdziesz go w folderze C:\Program Files\WapSter\WapSter AQQ

Wersja: AQQ 2.0.5.10

System: Windows XP Professional ServicePack3 + nakładka graficzna WindowsBlinds

Przeglądarka: Mozilla 3.0.6

Kompozycja: Vista

Wtyczki: AQQ Network, Contact, GG Network, AQQ SMS

Raport błędów: http://www.sendspace.pl/file/YHpfRI3E/

Niedobrze. Ja pytałem o wersję IE, a nie innej przeglądarki, bo to z silnika IE korzysta AQQ. Co proponuję zrobić:

  1. Aktualizacja Internet Explorera do wersji 7, jeśli jeszcze nie masz tej wersji. Jest to bardzo ważne. W czasie instalacji AQQ musi być wyłączone.

  2. Po instalacji IE zresetuj ustawienia tej przeglądarki do wartości domyślnych. Narzędzia > Opcje internetowe > Zaawansowane > Resetuj… W czasie resetowania AQQ musi być wyłączone.

  3. Pozbycie się nakładki WindowsBlinds. Ponieważ mocno ingeruje ona w pliki systemowe, może powodować błędy w AQQ.