Błąd w bazie danych

Witam

moj problem polega na tym iz zaznaczylem w sq; wszystkie tabele i dalem sprawdz poprawnosc w wyniku sql otrzymalem takii tekst:

Problemy z indeksami tabeli `phpbb_attachments`

Warning Dla kolumny `INDEX` zostało utworzonych wiele indeksów

Problemy z indeksami tabeli `phpbb_pa_comments`

Warning Klucze PRIMARY i INDEX nie powinny dotyczyć tej samej kolumny `comments_id`

Problemy z indeksami tabeli `phpbb_read_history`

Warning Klucze PRIMARY i INDEX nie powinny dotyczyć tej samej kolumny `user_id`

Problemy z indeksami tabeli `phpbb_sessions`

Warning Klucze PRIMARY i INDEX nie powinny dotyczyć tej samej kolumny `session_id`

mozecie mi powiedziec jak to poprawic, naprawic bo ja nie bardzo wiem :expressionless:

Moze bys podal jakie dales zapytanie

pzdr

dokladnie to chodzi mi ote bledy:

moj problem polega na tym iz jezeli ktos sie chce zarejestrowac to po wpisaniu danych w polach ukazuje sie oto taki blad:

Could not insert data into users table


DEBUG MODE


INSERT INTO phpbb_users (user_id, username, user_regdate, user_password, user_email, user_icq, user_website, user_occ, user_interests, user_from, user_field_, user_sig, user_sig_bbcode_uid, user_sig_image, user_avatar, user_avatar_type, user_viewemail, user_aim, user_yim, user_msnm, user_attachsig, user_allow_signature, user_allow_sig_image, user_allowsmile, user_allowhtml, user_allowbbcode, user_allow_viewonline, user_showavatars, page_avatar, view_ignore_topics, user_sub_forum, user_split_cat, user_last_topic_title, user_sub_level_links, user_display_viewonline, user_notify, user_notify_gg, user_notify_pm, user_popup_pm, user_timezone, user_dateformat, user_posts_per_page, user_topics_per_page, user_hot_threshold, user_lang, user_custom_color, user_custom_rank, user_style, user_gender, allowpm, user_level, user_allow_pm, user_birthday, user_next_birthday_greeting, user_ip, user_active, user_actkey) VALUES (122, 'stepien', 1139222288, '25441aa56ab10405fbc7a69940cf9931', 'stepien@wp.pl', '', '', '', '', 'dfkgjfjhfgjku', '', '', '', '', '', 0, 0, '65475678568678978675787980898098899', '', '', 1, 1, 1, 1, 0, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 0, 1, 2, 2, 0, 0, 1, 1, 1, 'Y-m-d, H:i', '15', '25', '30', 'polish', '', '', 1, '1', 1, 0, 1, '999999', '', '57ef1822', 1, '')


Line : 774


File : usercp_register.php

Kiedy zechce przejsc na zakladke uzytkownicy wyskauje mi taki blad:

Could not query users


DEBUG MODE


SQL Error : 1054 Unknown column 'user_field_' in 'field list'


SELECT username, user_id, user_level, user_viewemail, user_posts, user_lastvisit, user_regdate, user_from, user_website, user_email, user_icq, user_aim, user_yim, user_msnm, user_avatar, user_avatar_type, user_allowavatar, user_gender, user_custom_color, can_custom_color, special_rank , user_field_ FROM phpbb_users WHERE user_id <> -1 AND username LIKE '%' ORDER BY user_regdate ASC LIMIT 0, 35


Line : 260

File : memberlist.php

z gory dziekuje za wskazowki potrzebne do naprawy tych bledow

To jest twoja obpowiedz:

SQL Error : 1054 Unknown column ‘user_field_’ in ‘field list’

Tablela ‘user_field’ nie istnieje

pzdr

istnieje wystarczylo wykonac zapytanie:

ALTER TABLE phpbb_users ADD user_field_ text;

i problem rozwiazany:

temat juz mozna zammknac.

dzieki za pomoc

No nie do konca ;]

Teraz istnieje bo dodales (to zapyanie wlasnie dodalo ta kolumne) ale wczesniej tak jak napisalem nie istniala ta kolumna ‘user_field’

pzdr