Błąd w czasie deinstalacji Ubuntu WUBI - kolejna instalacja nie jest możliwa

witam.

no więc mam problem. na początku zainstalowałam ubuntu dzięki WUBI. wszystko było ok -  instalacja, pierwsze odpalenie.

Później wyłączyłam system i chciałam ponownie w niego wejść (przy uruchamianiu miałam do wyboru Win7 i Ubuntu).

Wybrałam Ubuntu i system ciągle się ładował, ale się nie uruchamiał. więc zwyczajnie zresetowałam komputer. pozniej sprobowałam ponownie i było to samo. więc postanowiłam odistalować wubi, jak każdy inny program, dodaj/usun programy.

podczas deinstalacji pojawił mi się błąd że moje pliki są corrupted i musze uruchomić ponownie komputer. Tak zrobiłam, jednak nic się nie zmieniało. Wiec skorzystałam z programu do czyszczenia i usunęłam wszystkie pliki z ubuntu.

Jednak teraz gdy chciałam ponownie zainstalować ubuntu, to pojawia mi się błąd, że nie mogę zainstalować ponieważ jest inny plik o tej samej nazwie. usun przed kontynuowaniem. więcej informacji w pliku dziennika…

Proszę o pomoc. jestem kompletnie zielona, jak pewnie da się zauważyć.

Przed deinstalacją Wubi mogłaś spróbować najpierw uruchomić system Windows i potem Ubuntu, możliwe że partycja nie została poprawnie odmontowana i system nie mógł się uruchomić. Co do problemu, usuń wszelkie pozostałości po Wubi i spróbuj zainstalować na nowo. Tak poza tematem, pewniej jeszcze zainstalować Ubuntu tradycyjnie, tj. na osobnej partycji.

To ostatnie pytanie, jak usunąć wszystkie pliki po Wubi? jak tradycyjnie szukam takich plików, pokazuje mi,że nic nie ma.

Tego nie wiem, ale sam wpis podczas urchamiania powinno iść wywalić z bcdedit (czy jakoś tak w Win to się nazywa). A poza tym - zainstaluj ubuntu normalnie, WUBI jest wysoce awaryjne i chyba nawet w ostatnich wersjach ubuntu już go nie ma.

CCleaner nic nie znajduje? Na partycji, na której instalowałaś Wubi nie ma żadnego folderu od Wubi? Z dysku C pliki bootloadera usunięte, nie pamiętam jak one się nazwyją, ewentualnie uruchom wiersz poleceń i wykonaj polecenie.

dir c: > %HOMEPATH%\Pulpit\dir.txt

Otwórz plik dir.txt, który powinien pojawić się na pulpicie i wklej jego zawartość na stronie http://wklej.org i podaj tu link.

dziękuję, udało mi się, pozdrawiam!