Błąd w czasie uruchamiania IE 8

Szanowni moderatorzy jesli temat nie tu proszę przenieście go we właściwe miejsce. Do rzeczy przy uruchamianiu IE8 mam takie komunikaty

Czekaj. Pierwsze, to pobierz fix it z niebieskiego linka zaawansowane - pobierz narzędzie… i uruchom. Zwykle to wystarcza, żeby naprawić internet explorer.

http://support.microsoft.com/mats/ie_performance_and_safety/pl

 

Po naprawie, zawsze klikałem w loga, żeby dowiedzieć się, co było naprawiane.

 Ja nie wiedzialam jak znaleźć loga

Kiedyś po użyciu fix it, kliknąłem w coś takiego na panelu programu. Wyświetliło mi się bardzo dużo. Naprawiałem office word of sudent 2007. Chodziło o błędy rejestru po odinstalowaniu. Jeśli rzeczywiście jest i w tym fix it jakiś log, to pewnie będzie w folderze Documents and Settings Dane aplikacji, albo w lokalizacji programu, albo w program files, czy moje dokumenty. Trzeba przepatrzyć za tym plikiem tekstowym.

 

Mam nadzieję, że ie8 chodzi już dobrze.

W XP jest tak, że mając ie8, nie musisz odinstalowywać, tylko instaluje się nowego ie8. Miesiąc temu tak zainstalował się ie8, podmienił pliki mimo, że była jeszcze sprawna instalacja. Doszedł jeszcze pakiet zabezpieczeń do ie8 z windows update. Wnioskuję, że poprzednie aktualizowanie ie8 zmienia na tyle przeglądarkę, że można to zrobić. W tym przypadku nic się z ustawień, z haseł, czy ulubionych - nie traci.

Użyłem instalatora offline. Widzę, że jest na DP 16.2MB, w wersjach ie9. http://www.dobreprogramy.pl/Internet-Explorer,Program,Windows,20403.html

Pobierz gdzieś na dysk D i będzie instalator, jak znalazł.

Wybiera się z Wszystkie wersje z linków bezpośrednich - Internet Explorer 8 (XP).

Bogdan, ale numer  IE8 działa ok  tylko nie ma już nazwy dysku C tylko FIX it portable ©. Co się stało? Jak przywrócić  oznaczenie Dysk ©

Korzystałem z fix it kiedyś i takiego numeru żaden nie wyciął. Może jest dysk C, tylko coś zmieniło mu atrybut na ukryty. No z fix it tam siedzi i czeka na posprzątanie. Ale nie wiesz, czy zastąpił literę dysku.

W opcjach folderów - widok - odznacz ukrywanie chronionych plików i folderow, odznacz ukrywanie rozszerzeń, a zaznacz pokazywanie ukrytych plików i folderów. Zastosuj i OK. Wtedy wejdź na Mój komputer. Zobacz, co tam jest. Wrzuć screena.

Nie zastąpił litery dysku  litera jest C  Jak zrobić  wklejenie?

 

Mam oprócz obecnego,  nowy problem  w dodaj / usuń  mam listę framework, ale tak naprawdę są to same wpisy,Co z tym zrobić Skąd  pobrać Ftamework .1.1 ,1.1SP, 3.5 SP1,  4 dla  XP  i systemu x86 czyli 32 bitowego? Mogę prosić o linki bo na stronie MS pogubilam się.