Błąd w grze Gohic 3

Witam

Mam problem z grą Gothic 3. W pewnym momencie wystąpił błąd w grze i zaczęła się psuć pogoda. W grze była 14 a było tak raz deszcz raz słońce raz

noc raz dzień. Występowało to tylko jak wychodziłem z miasta (jeśli coś to pomoże zaczynało się to wychodząc z Montery) Gra jest oryginalna. Zacząłem w to grać jakieś 2 dni temu i nie chcę teraz rezygnować z dalszej gry. Mój pc jak w podpisie. Dla ułatwienia dodam screen zjawiska:

B%C5%82ad%20gry%20Gothic%203.jpg

Z góry dzięki za pomoc

spróbuj przełączyć gre na jeden rdzeń powinno pomóc

A jak to zrobić?

Ctrl+Shift+Tab i otworzy Ci się okienko Windows Task Manager, znajdź w zakładce Processes Gothic 3, kliknij PPM i wybiersz Set Affinity…, tam wybierasz który rdzeń chcesz

włącz gre naciśnij ctrl+alt+delete znajdź proces gry PPM daj na ustaw koligacje i odptaszkuj jeden rdzeń

A komputer będzie normalnie działał w trybie dwurdzeniowym? A tak w ogóle

na jakiej to zasadzie działa? Logicznie chyba lepiej jak działa na 2 rdzeniach. A tu się zacina jak jest na 2 a lepiej działa na 1 :x

Niema to wpływu na prace komputera tylko ta gra będzie działała na jednym rdzeniu zresztą to trzeba za kazdym razem włanczać o ile właśnie w tym tkwi problem tak czasami się dzieje w niektórych grach na 2 rdzeniowych athlonach

Tak

Tylko jeden procesor będzie obsługiwał i nie będzie musiał przenosić obciążenia z jednego na drugi.

Jeśli źle piszę to prosze mnie poprawić.

Gadasz dobrze tylko że (tak mi się zdaje) nie jeden procesor tylko jeden rdzeń procesora :smiley: Jeszcze nie testowałem tej waszej porady ale dziękuje za pomoc :slight_smile:

gdy zainstalowalem patha i skopiowalem pliki do gry uruchomiłem ją.

Następnie pokazaly mi sie filmiki i wylącza sie.Niewiem o co chodzi

mam komputer 4 rdzeniowy po 2.40 gh geforce 8600 gt 1 gb ram :frowning: no ale system operacyjny to Vista czy to ma jakies znaczenie???

Skopiowałeś pliki do gry ? Czyli gra nie jest oryginalna tak ? Bo z tego co się orientuję w oryginale po wgraniu patcha kopiować nic nie trzeba ;>