Błąd w komentarzach? Czy coś się dzieje?

Jak w temacie…
Obojętnie gdzie coś chce się napisać robi się takie coś, jak na skrinach…

  1. Chcę coś napisać, jest okay…

  2. Zaczynam pisać, też przez momencik jest okay…

  3. Ale po kilku sekundach pojawia się takie cuś…

Nie ma różnicy jaka przeglądarka, to samo robi się na każdej jaką sprawdzałam… Chrome, FF, Vivaldi, Opera.
To jest jakiś błąd, czy o co chodzi? Bo już sama nie wiem?
Aha… edycja także nie działa, pokazuje się to samo.

masz chyba bana na pisanie

1 polubienie

Nie mam żadnych banów. Wlazłam przed momentem z tekstowego trybu spod terminala i normalnie mogłam coś napisać. Jest to widoczne normalnie pod zwykłą przeglądarką potem.

Sprawdź w konsoli czy coś nie wisi gdy strona się załaduje.

1 polubienie

U mnie jakbym się nie starał to nie wycina pola, a w terminalu to jak dodajesz komentarz, bo w sumie sobie tego nie wyobrażam przy tym dynamicznym ładowaniu, z linka włączasz stary system komentarzy?

https://www.dobreprogramy.pl/Opera-obiecuje-szybsze-przegladanie-dzieki-blokowaniu-reklam,Komentarze,Publikacja,85306.html

Hipoteza: wycinanie reklamy Opery psuje system komentarzy. Hipoteza nie jest zupełnie bezpodstawna, bo i jedno i drugie realizuje skrypt, ale żadnych dowodów na to nie mam, więc to żadna teoria nie jest. :face_with_raised_eyebrow::joy:

3 polubienia

W3m + XTerm. Wyświeci ci nawet obrazki i animacje :wink: uhum… dokładnie tak.

Psuć nie psuje, ale wczoraj chyba coś przykombinowali z tym, bo wcześniej działało bezproblemowo. Takie jakieś jakby po złości? W sensie… “wyłączysz reklamy to my ci wyłączymy komenty”?

Nie ma to jak teorie spiskowe, sprawdziłem z ciekawości wycinając na próbę reklamy na dp , nie ma to wpływu na system komentarzy.

Reklama Opery to skrypt na serwerze, my możemy zablokować tylko tą sieczkę tysiąca pustych tagów.

Się “magicznie” już naprawiło :wink:

1 polubienie

Po pierwsze wyraźnie zaznaczyłem, że to nie jest teoria.
Po drugie nie chodzi o reklamy na portalu, a o banner Opery.
:slight_smile:

1 polubienie